Hlavní navigace

Veselé Vánoce s televizními kanály Film+, Fishing&Hunting a DoQ!

[Tisková zpráva] Televizní kanály provozované mediální společností IKO Cable připravily pro všechny diváky vánočně laděný program. Na své si přijdou filmoví fanoušci na Film+, nadšenci lovu a rybolovu na Fishing&Hunting i milovníci dokumentu na dalším tematickém kanále DoQ.

Sdílet

Praha, 14. prosince 2009 – Pod pomyslný vánoční stromeček snesou televizní kanály Film+, Fishing&Hunting a DoQ to nejlepší ze své celoroční nabídky. Diváci těchto třech tematicky koncipovaných kanálů si budou moci „rozbalit dárky“ v podobě televizních premiér, stejně jako připomenout divácky nejúspěšnější hity za celý rok 2009.

Pro milovníky filmů jejich kanál Film+ na Štědrý večer připravil film Arthur a Minimojové, animovaný film pro celou rodinu v režii Luka Bessona. O den později diváci v exkluzivní televizní premiéře uvidí akční snímek Nebezpečný cíl s Nicolasem Cagem v hlavní roli, který doprovodí romantická komedie Po čem ženy touží s Melem Gibsonem a Helen Huntovou. Na Štěpána pak program doplní komedie Poslední plavky jako zástupce české kinematografie. Film s Rudolfem Hrušinským ml. a Petrem Čtvrtníčkem byl na Film+ exkluzivně premiérován v tomto roce stejně jako další úspěšné domácí filmy Bobule či František je děvkař. Vánoční nabídku doplní rodinná komedie Říše hraček, ve které nás Dustin Hoffman s Natálií Portmanovou pozvou do magického hračkářství.

Na Silvestra se i ty nejmenší děti mohou těšit na Impyho zázračný ostrov, animovaný snímek s prehistorickým tvorem a skupinou zvířátek. Novoroční večerní program bude ve znamení historického dramatu Sbohem, Bafano a thrilleru Osudový dotek v hlavní roli s Ashtonem Kutcherem.

Fishing&Hunting připravil na svátky pro milovníky myslivosti a rybaření pořady, které vznikly v české produkci. Vyznavači rybolovu se tak mohou na Štědrý večer vypravit s televizní kamerou na Lov tresek v Norsku a nechat se podmanit překrásnou krajinou a napínavým dobrodružstvím v drsné přírodě. S duchem slavení českých Vánoc bude nepochybně dobře rezonovat další domácí dokument s názvem Carp maraton Tovačov 2008 – půjde o záznam oblíbené rybářské soutěže, která představuje výzvu pro domácí i zahraniční profesionály.

Všichni, kteří si budou chtít rozšířit poznání prostřednictvím dokumentů, si určitě nenechají ujít pořady televizního kanálu DoQ. Pouze zde exkluzivně od 21. prosince v hlavním vysílacím čase poběží u nás dosud neodvysílaný seriál Akta reportéra Freie, v němž se dočkáme reportáží a zajímavostí z celého světa z neobvyklého úhlu pohledu.

Výběrové pořady ve vánočním programu kanálů IKO Cable

Film+

24/12/2009
20.40
Arthur a Minimojové
rodinný animovaný film v režii Luca Bessona

25/12/2009
20.25
Nebezpečný cíl
exkluzivní TV premiéra akčního filmu v hlavní roli s Nicolasem Cagem

25/12/2009
22.10
Po čem ženy touží
romantická komedie s Melem Gibsonem a Helen Hunt


26/12/2009
15.25
Říše hraček
Fantasy film pro celou rodinu v hlavní roli s Dustinem Hoffmanem a Natalie Portman.

26/12/2009
20.25
Poslední plavky
česká komedie s Rudolfem Hrušinským ml. a Petrem Čtvrtníčkem

31/12/2009
12.05
Impyho zázračný ostrov
Animovaná pohádka i pro ty nejmenší

1/1/2010

20.15

Sbohem, Bafano

drama s Josephem Fiennesem1/1/2010

22.15

Osudový dotek

Neobyčejný thriller, o nebezpečném experimentu, v hlavní roli s Ashtonem Kutcherem

Fishing&Hunting24/12/2009

19.00

Lov tresek v Norsku

český dokument, diváci budou okouzleni překrásnou krajinou, zvukem mořských vln a napínavým dobrodružstvím v drsné norské přírodě24/12/2009

22.30

Carp maraton Tovačov 2008

záznam oblíbené české rybářské soutěže, Carp maraton je skutečná výzva pro jak pro domácí tak pro zahraniční profesionály

26/12/2009
19.30
Zápas žraloků
napínavý dokument o nebezpečném lovu na žraloky

26/10/2009
21.00
Divoké a dobrodružné lovy
Pro milovníky myslivosti, mimořádně zajímavé dobrodružství s Tomem Mirandou, který je zavede až za polární kruh


DoQ

Akta reportéra Freie
od 21.12.2009 vždy ve 20.00
nový seriál, exkluzivně pouze na DoQ, dokument u nás dosud neodvysílaný, reportáže a zajímavosti z celého světa, zcela z jiného úhlu pohledu

Film+ vysílá v České republice od roku 2005. Všechny programy jsou v češtině a můžete je sledovat 24 hodin denně. Film+ je součástí základního balíku programů analogové i digitální nabídky největšího českého kabelového operátora UPC Česká republika a na satelitní platformě UPC Direct. Rovněž je součástí základního balíku programů na satelitních platformách CS Link a Digi TV. Film+ je dostupný rovněž u většiny lokálních kabelových a IPTV operátorů.

Fishing&Hunting je unikátní televizní kanál pro nadšence lovu a rybolovu. Televizní kanál vysílá česky, 24 hodin denně. Fishing&Hunting je součástí digitální nabídky největšího českého kabelového operátora UPC Česká republika. Dále je součástí nabídky programů na satelitní platformě CS Link. Fishing&Hunting je dostupný rovněž u většiny lokálních kabelových a IPTV operátorů.

DoQ je určen pro vzdělávání všech věkových skupin. Televizní kanál vysílá česky, 24 hodin denně. DoQ je součástí nabídky programů na satelitní platformě CS Link. Je dostupný rovněž u řady lokálních kabelových a IPTV operátorů.

O IKO Cable s.r.o.
IKO Cable TV je středoevropská mediální společnost, která přináší televizním divákům portfolio tematických kanálů přenášených kabelovými, satelitními a IPTV operátory. Jde o sportovní kanály Sportklub, Sportklub+, filmové kanály Film+, Film+2, Sorozat, komediální kanál Poen, dokumentární kanály DoQ, Fishing&Hunting channel, kanál pro mladé Cool TV a kanál o životním stylu Reflektor. IKO Cable provozuje desítku tematických televizních stanic, konkrétně v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a ve Slovinsku, a to v různých jazykových mutacích. Výhodou širokospektrálního portfolia IKO Cable TV je pro diváky unikátnost v mnoha zájmových oblastech.