Hlavní navigace

Via Caroli prodává reklamu na Chip.eu

[Tisková zpráva] Společnost Via Caroli, od února zastupuje českou verzi projektu download.chip.eu v prodeji reklamy. Po měsících příprav se tak Via Caroli znovu pouští do media zastupitelství a to rovnou se silným partnerem, společností Burda Praha, který portál provozuje.

Sdílet

Na download.chip.eu mohou uživatelé zdarma stahovat počítačové programy. Knihovna počítačových programů obsahuje programy zdarma stažitelné, ale také programy s shareware, trial nebo demo licencí. Web má 10 jazykových verzí a Via Caroli nově zastupuje českou verzi. Download.chip.eu/cz navštěvuje každý měsíc přes 300 000 reálných uživatelů, kteří vytváří přes 2 miliony zobrazení. Na portálu navíc funguje komunitní služba, která čítá přes 1,4 milionu registrovaných uživatelů, kteří si na webu vyměňují názory a rady.

„Naše obchodní oddělení bude prodávat reklamní plochy především na zvolený počet zobrazení. Ceny za tisíc zobrazení banneru začínají již na 400 Kč,“ uvedl ředitel společnosti Via Caroli Adam Dunovský. Reklamní kampaně na download.chip.eu/cz již na webu zakoupila řada významných firem, ať už šlo o ASUS, Vodafone, HP či Samsung, nebo společnosti Ikea, Lufthansa a Student Agency. Výhodou download.chip.eu/cz není jen vysoká návštěvnost, ale také velmi zajímavá cílová skupina. Proto na portálu neinzerují jen firmy, které vyrábí software, počítače nebo mobilní telefony, ale i letecké společnosti, cestovní kanceláře, banky, pojišťovny nebo developeři.

Adam Dunovský dále uvádí: „I v době ekonomické krize vnímáme zvýšený zájem o propagaci na webu download.chip­.eu/cz. Firmy se stále snaží šetřit a tak vítají každou možnost efektivní propagace.“ Navíc reklama na chip.eu není jen ekonomicky efektivní, ale také značková. Chip patří mezi významné značky společnosti Burda, která v Čechách vydává také stejnojmenný časopis z oblasti IT již od roku 1991.

Via Caroli je full-service marketingová agentura, která poskytuje komplexní služby z oblasti propagace a zvyšování prodeje, na internetu i mimo něj. Společnost Burda Praha je významné evropské vydavatelství, které v České republice vydává celou řadu časopisů a internetových titulů.

Další tiskové zprávy na ViaCaroli.cz. Informace o možnostech propagace na Chip.eu na ViaCaroli.cz/re­klama.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).