Hlavní navigace

Více než 2000 kanálů ze satelitů ASTRA / SIRIUS

[Tisková zpráva] Betzdorf, 8. 3. 2007 - Lucemburská společnost SES ASTRA z holdingu SES (Euronext Paris a Luxemburg Stock Exchange: SESG) oznámila, že na konci loňského roku výrazně rozšířila vysílání prostřednictvím satelitního systému ASTRA na pozicích 19,2°, 28,2° a 23,5° východní délky z původních 1648 na celkových 1864 video a audio-kanálů a kanálů pro interaktivní služby.

Sdílet

Satelity SIRIUS na pozici 5° východní délky přenášejí dalších 147 kanálů, a tak celkový počet vysílacích služeb prostřednictvím satelitů SES v Evropě dosahuje 2011 video a audio-kanálů a kanálů pro interaktivní služby.

„Čistý nárůst vysílacích služeb přenášených přes satelity ASTRA a SIRIUS je dalším důkazem našeho vedoucího postavení poskytovatele satelitního vysílání v Evropě,“ uvedl Alexander Oudendijk, hlavní obchodní ředitel společnosti SES ASTRA. „Rovněž to ilustruje naši obchodní expanzi v loňském roce, kdy jsme dosáhli zvýšení počtu zákazníků a výrazně doplnili sortiment služeb přenášených našimi satelity.“