Hlavní navigace

Více než milion recesistů se bavil s K. Šípem při Všechnopárty na ČT

[Tisková zpráva] Na recesisty se ve Všechnopárty 4. 5. na ČT1 dívalo přes milion diváků. Šlo o nejsledovanější premiérový díl úspěšného pořadu od dubna 2009.

Sdílet

Úterní premiérové vydání zábavné talk show Karla Šípa Všechnopárty, tentokrát na téma humor a recese, přilákalo k obrazovkám v průměru 1 milion 55 tisíc dospělých diváků (sledovanost 11,9 % při podílu na publiku 28,25 %). Moderátor Karel Šíp tentokrát hovořil s režiséry Igorem Chaunem, Filipem Remundou, Vítem Klusákem a nakladatelem Vratislavem Ebrem.

Uvolněná parta pohotových hostů na jevišti divadla Semafor nakazila dobrou náladou diváky u obrazovek i v hledišti. Proto není překvapením, že úterní vydání z 5. května 2010 bylo nejsledovanějším premiérovým dílem Všechnopárty od dubna 2009 a v denním žebříčku sledovanosti ČT obsadilo první pozici.

Všechnopárty sledovaly zejména ženy a v cílové skupině divaček starších 35 let se jich u televize sešlo téměř 600 tisíc (sledovanost 19,1 % při podílu na publiku žen 35+ 34,63 %).

Karel Šíp se ve Všechnopárty každé úterý ptá zajímavých hostů ze světa kultury, sportu či politiky. Česká televize začala vysílat tuto talkshow v roce 2005. Letos byla v divácké anketě TýTý Všechnopárty vyhlášena pořadem roku a těší se stále větší pozornosti diváků. Její moderátor a autor Karel Šíp se stal osobností televizní zábavy.