Hlavní navigace

ČT24: Vicepremiér J. Čunek v pořadu Vedlejší efekty – neděle 23. 11.

[Tisková zpráva] Vicepremiér Jiří Čunek (předseda KDU-ČSL) bude jedním z hostů interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty v neděli 23. listopadu na ČT24 od 20.05 hodin.

Sdílet

V neděli 23. listopadu na ČT24 od 20.05 bude moderátorka Vendula Krejčová debatovat s odbornicí na extremismus a neonacismus Klárou Kalibovou ze sdružení Tolerance a občanská společnost a publicistkou Janou Balážovou na téma: Zakázat Dělnickou stranu? Zpravodaj ČT Jan Stuchlík připravuje pro Vedlejší efekty reportáž přímo z Litvínova.

Tématem diskuse moderátorky a vicepremiéra Jiřího Čunka (předseda KDU-ČSL) spolu se sociologem a odborníkem na etnické vztahy Ivanem Gabalem se stane otázka: Jak řešit příčiny střetů extremistů s Romy.

Interaktivní diskusní pořad Vedlejší efekty vždy v neděli na zpravodajské stanici ČT24 vede v přímém přenosu dialog s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí. Pořad akcentuje živý kontakt s publikem, ať už prostřednictvím telefonu, sms, internetového chatu, nebo e-mailu a názory diváků, jejich otázky a reakce ovlivňují nejen jeho průběh, ale i agendu.

Více o pořadu na internetových stránkách: http://www.efek­ty.cz/