Hlavní navigace

S adrenalinem v žilách – videa která vám rozproudí krev.

[Tisková zpráva] Video portál N-JOY.CZ spouští nový adrenalinový kanál se zaměřením na divokou vodu, freestyle BMX a ostatní adrenalinové sporty. Uživatelé mají možnost shlédnout mnoho předpřipraveného obsahu nebo přidat vlastní. Součástí kanálu je soutěž o nejnovější typy video kamer.

Sdílet

Praha, 15. července 2008 N-JOY.CZ (http://n-joy.cz/), jeden z prvních video portálů v České Republice oznámil dnes spuštění nového kanálu ”ADRENALIN”, určeného pro milovníky adrenalinových zážitků. Kanál obsahuje čtyři základní rubriky: Voda, Země a Vzduch, pro video obsah pokrývající výše zmíněná témata, a rubriku Soutěž určenou pro videa uživatelů, kteří se mohou zúčastnit soutěže o outdoorovou videokameru.

Rubrika “Voda” byla připravována společně s H2Omaniaks, pražským sportovním klubem orientujícím se na extrémní kayaking a obsahuje mnoho reportáží z jejich sportovních cest a závodů. V následujících dvou měsících bude skupina H2Omaniaks dodávat video reportáže z jejich letní raftové expedice v Norsku. Rubrika “Země” byla připravována společně s nadšenci do freestyle BMX, klubem BMX-Street který do kanálu ADRENALIN poskytl množství zajímavých videí včetně návodů jak se naučit jednotlivé BMX triky.

Rubrika “Vzduch” je věnována videím z adrenalinového klubu Pavouci. Lidem, které baví skákat z výšky 100 metrů zcela bez jakéhokoli zajištění do sítě (free fall), řítit se z kopce v průhledné plastové kouli (bubble), nebo se plazit po zemi přivázáni na pružné lano.

Video soutěž, která je spojena se spuštěním kanálu ADRENALIN, vyzývá uživatele portálu N-JOY.CZ k vložení vlastního video obsahu. Téma soutěže je velmi široké a zúčastnit se může každý, kdo vloží video s adrenalinovým zážitkem sebe, nebo svých kamarádů.

Podle obchodního ředitele Matthew Barretta spuštěním kanálu ADRENALIN, který kombinuje předpřipravený a uživatelsky vytvářený obsah, nastává přelomová etapa v strategii portálu N-JOY.CZ

“Při vytváření adrenalinového kanálu jsme se snažili připravit uživatelům kvalitní video obsah, který by pokrýval většinu těchto úžasných aktivit a doufáme, že si ho naši uživatelé při sledování jaksepatří vychutnají. Navíc doufáme, že je sledování inspiruje a přiměje k vytvoření a vložení obsahu vlastního.”

Všem třem sportovním klubům H2Omaniaks, BMX-Street a Pavouci byla poskytnuta nová outdoorová kamera Panasonic SDR-SW20 na testy, takže se uživatelé mohou v příštích týdnech těšit na unikátní záběry přímo od profesionálů. Všechny ceny do soutěže poskytla společnost Panasonic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).