Hlavní navigace

Služba videopohlednice nyní s přímým nahráváním z webové kamery

[Tisková zpráva] Praha 10. prosince 2008 Populární webová služba videopohlednice , která umožňuje zasílat lidem personalizovaná přání, je nyní obohacena o možnost nahrát vzkaz pomocí webové kamery připojené k počítači a vytvořit tak unikátní vánoční přání.

Sdílet

Stránky www.videopohled­nice.cz umožňují uživatelům vytvořit elektronickou pohlednici prostřednictvím širokého výběru předpřipravených pozadí, textů a videí (tematických, humorných, emocionálních) přesně podle přání tvůrce, nyní i s přímým nahráním videa z webové kamery. I tato nová funkcionalita, kterou vytvořila česká společnost zabývající se video službami – FunPower s.r.o., je pro všechny uživatele zcela zdarma.

Videopohlednice byly poprvé spuštěny minulý rok před Vánocemi a staly se okamžitě populární službou: jen v období dvou týdnů na přelomu minulého roku uživatelé poslali 175 000 pohlednic. Od té doby se služby rozšířily na zasílání pohlednic ke všem možným příležitostem včetně svátků, narozenin a svátku svatého Valentýna. Obchodní ředitel FunPower s.r.o. Matthew Barrett věří, že tyto vánoce budou videopohlednice ještě populárnější: „Minulý rok nás překvapilo jak rychle se videopohlednice rozšířily, proto si myslíme, že díky nové možnosti nahrát video přímo přes web kameru bude služba zábavnější a tedy i virálnější.“ Navíc mají uživatelé další důvod proč použít videopohlednice právě teď: Společnost Swatch, švýcarský prodejce hodinek nabízí třem výhercům soutěže probíhající na stránkách videopohlednic dárkový certifikát v hodnotě 3000Kč. Podstatou soutěže je odpovědět na jednoduchou otázku: Jaké jsou vaše tři největší přání na příští rok?

Společnost FunPower s.r.o. vznikla v Praze v roce 2005. Jejím hlavním cílem je vyvíjet nové internetové služby, které českým uživatelům přinesou bohaté multimediální zážitky v rodném jazyce. FunPower si klade za cíl stát se technologickým a obchodním lídrem v novém a rychle se rozvíjejícím světě aplikací Web 2.0. Společnost chce zprostředkovat všem uživatelům veškeré výhody širokopásmového internetu, nabízet snadná řešení a maximalizovat tak požitek uživatelů z tohoto média.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).