Hlavní navigace

Videostop vynesl TV Barrandov na pozici 3. nejsledovanější stanice v Česku*

[Tisková zpráva] Návrat velké filmové soutěže sledoval každý 9 divák, který se právě díval na televizi

Sdílet

Premiérový díl nového soutěžně zábavného pořadu Barrandovský videostop v průměru shlédlo 4,65% diváků starších 15 let (celkem 410.000 dospělých). Pořad dosáhl vysoce nadprůměrného podílu na sledovanosti a stal se nejúspěšnějším v oblasti vlastní tvorby TV Barrandov od začátku vysílání (11.1.2009). Podíl na sledovanosti ve výši 10,96% (dospělí 15+), znamená, že každý 9.divák, který měl zapnutou televizi, sledoval právě Barrandovský videostop.

Při detailní analýze sledovanosti je patrné, že rating kulminoval v závěrečné části pořadu, kdy sledovanost atakovala hranici 7% (600.0000 dospělých diváků), čímž se TV Barrandov stala od 21:54 třetí nejsledovanější stanicí (zaostala pouze za Novou a Primou, naopak překonala ČT1) a v závěrečných minutách od 22:02 dokonce druhou stanicí na TV trhu (pouze Novu sledovalo více diváků).

Barrandovský videostop s moderátorem Janem Rosákem TV Barrandov vysílá každou sobotu večer u příležitosti 80. výročí založení Ateliérů Barrandov. Oproti původnímu Videostopu se liší účastí režisérských osobností v roli arbitra a soutěží s finálovým kolem o cestu do Hollywoodu.

Ve druhém, následujícím díle, budou kromě 3 soutěžících účinkovat režisér Karel Smyczek a herci Veronika Freimanová, Pavel Zedníček a Jan Antonín Duchoslav.