Hlavní navigace

Viditelný rozvoj prodejní sítě s počítači COMFOR

[Tisková zpráva] Brno, 1. 6. 2007 – COMFOR, největší specializovaná prodejní síť s výpočetní, digitální a projekční technikou v České republice a na Slovensku se i nadále výrazně rozšiřuje a zvyšuje náskok před konkurencí. Zásadně upravila šest svých prodejen v obchodních centrech, ve kterých došlo k novému rozložení a také rozšíření sortimentu. Prodejny jsou nyní přehlednější i přes velké navýšení nabízených položek. Do konce letošního roku navíc plánuje COMFOR otevřít tři zcela nové prodejny v obchodních centrech.

Sdílet

Prodejny COMFOR si získaly oblibu u svých zákazníků nejen díky dlouhé otevírací době, která vychází vstříc jejich potřebám, ale také díky maximální profesionalitě prodejců. Zaměstnanci COMFOR STORES jsou totiž pravidelně 4× ročně školeni v oblasti přístupu k zákazníkům a nejméně 3× ročně v oblasti znalosti produktů a technických dovedností, což je navíc doplněno ucelenými informacemi techniků a výrobců v průběhu celého roku.

Prodejní síť COMFOR dnes čítá na 150 prodejních míst v České republice a 56 na Slovensku a standardem je v ní poradenství v oblasti IT, prezentování nových i zaběhnutých technologií. Zákazníkům jsou samozřejmě k dispozici i služby v oblasti dovozu, oprav a instalace různých IT produktů.