Hlavní navigace

VIERA CAST – přístup i přes Blu-ray přehrávače

[Tisková zpráva] Praha, 17. září 2009 – Zaujala vás unikátní novinka VIERA CAST, ale koupi nového televizoru momentálně neplánujete? Cestu do aktivního světa internetové zábavy vám otevírají i nové Blu-ray přehrávače Panasonic. Revoluční aplikace VIERA CAST je již přístupná ve třech nových modelech DMP-BD80, DMP-BD60, přenosném Blu-ray přehrávači DMP-B15 a letošních modelech Blu-ray domácích kin. Ty vám mimo špičkové reprodukce záznamu Blu-ray a DVD disků zabezpečí také atraktivní internetový obsah, a to kdykoli a kdekoli. Kompletní nabídku aplikace VIERA CAST budou mít tyto produkty již na podzim.

Sdílet

Jednoduchým stisknutím tlačítka VIERA CAST na dálkovém ovladači můžete přehrávat klipy na YouTube, prohlížet fotky na webových albech Picasa a již brzy vstoupíte přímo do archivu NOVA.CZ. Pomocí Blu-ray přehrávačů budete moci tedy volit, na jaký oblíbený pořad z kompletního archivu NOVA.CZ se podíváte. V nabídce VIERA CAST nebude chybět ani předpověď počasí či informace o cenách akcií. To vše bez složitého propojování s počítačem nebo nepohodlné manipulace s klávesnicí.

Blu-ray přehrávače Panasonic jsou na našem trhu k mání za 8 995Kč (DMP-BD80), 6 995Kč (DMP-BD60) a za 21 995 Kč (DMP-BD15).