Hlavní navigace

Víkend s historickými velkofilmy na Nova Cinema!

[Tisková zpráva] Kanál Nova Cinema nabídne divákům o víkendu hned dva velkolepé dobrodružné filmy, plné napětí, romantiky i intrik. Sobotní večer bude ve znamení výpravné podívané Hedvábná cesta s Keirou Knightley v hlavní roli. Nedělní večerní program pak zavede diváky do podzemních jeskyní Aljašky ve filmu Cesta do středu Země.

Sdílet

Praha, 26. října 2011 – Kanál Nova Cinema připravil na blížící se víkend historické velkofilmy s hvězdným obsazením! V sobotu večer ovládne obrazovku krásná Keira Knightley v dobrodružném filmu Hedvábná cesta, zasazeném do 60. let 19. století. Strastiplnou cestu z Evropy přes Afriku až do dalekého Japonska s jediným cílem – přivést larvy vzácného bource morušového – uvede Nova Cinema od 20 hodin. Diváci se mohou těšit nejen na strhující příběh, ale také na podmanivou hudbu a nádherné přírodní scenérie. To vše pod režijní taktovkou ceněného režiséra Françoise Girarda, známého smyslem pro poetiku.

Cesta do středu Země – to je napínavý velkofilm, který nasadí Nova Cinema v neděli ve 20 hodin. Během vědecké expedice na Islandu se uznávaný antropolog Jonathan Brock v podání Ricka Schrodera ocitne v jeskyni, jejíž jediný východ vede stále hlouběji pod zemský povrch. Cestou do středu Země se setkává s dosud nepoznaným světem, plným fantastických tvorů. Režie akční dobrodružné sci-fi, natočené na motivy klasického románu Julese Vernea, se ujal Timothy James Scott.

Ve čtvrtek 26. října odstartuje na obrazovkách Nova Cinema dnes už kultovní trilogie Policajt v Beverly Hills. V první části bude Eddie Murphy v roli neotřelého detektiva vyšetřovat smrt svého přítele v luxusní čtvrti filmových hvězd a organizovaného zločinu. Druhý díl úspěšné kriminální komedie uvede Nova Cinema příští čtvrtek 3. listopadu, třetí část uvidí diváci o týden později, 10. listopadu 2011.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).