Hlavní navigace

Vilma Nyklová dnes udělila třetí certifikát!

[Tisková zpráva] Třetí návštěva pekařského komanda z nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice směřovala v pátek dopoledne do Ohrobce u Prahy. Vilma Nyklová si opět přivezla s sebou posilu z Ulice v pravém slova smyslu, ale komandovat nezapomněla!

Sdílet

Praha 14. ledna 2011 – Dnes v dopoledních hodinách Jaroslava Obermaierová alias Vilma Nyklová opět strčila svůj mlsný nos do další z pekáren, které se přihlásily o certifikát Vilmy Nyklové. A nevyrazila samozřejmě sama. Tentokrát si jako posilu vybrala Anču Liškovou, kterou v Ulici ztvárňuje oblíbená herečka Ljuba Krbová.

Předzvěst, že vstala Vilma levou nohou a bude velmi, ale velmi přísná, se v žádném případě nepotvrdila. Naopak. Anča totiž své šéfové pěkně vytřela zrak. Před Vilminým příchodem do pekárny se oblékla do pracovního a postavila se za pult. Jen co Vilma vstoupila, za pultem zaznělo: „Tak co to bude, paní šéfová?“ Vilmě však netrvalo dlouho, aby se rozkoukala, a po chvíli stála Anče za zády a kontrolovala, jak prodává. Ruku k dílu však přiložit odmítla. Raději si šla prohlédnout zázemí a ochutnat pár sladkých koláčů i slaných pirohů. Zvědavost jí nedala a vyrazila i na špionáž k místním zaměstnancům. Vyzvídala ingredience i receptury. Zaměstnanci pekárny si Aničku mezitím velmi chválili, a měli proč. Práce jí šla pěkně od ruky a mezi sebe by ji rozhodně vzali. Na tom se shodli jednohlasně.

„Chodím do této pekárny již nějakou dobu a vím, že je skvělá. Nechala jsem na Vilmě, aby sama posoudila, zda si certifikát zaslouží. Jsem ráda, že se tato pekárna do soutěže přihlásila a já mohu nyní se svolením své šéfové chodit nakupovat i sem,“ dodala představitelka Aničky Ljuba Krbová.

Další výjezd Vilmy Nyklové byl úspěšně ukončen a pekárna v Ohrobci se zařadila mezi tři pekárny v celé republice, které se mohou pyšnit jejím certifikátem.

Termín další návštěvy pekařského komanda se diváci dozvědí již 1.února 2011 na www.nova.cz/ulice nebo Doma.cz.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova

Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice