Hlavní navigace

Vilma z Ulice udělila první certifikát v Rokycanech!

[Tisková zpráva] Včera, 15. listopadu 2010, se Vilma Nyklová z Ulice vydala se členkou svého pekařského komanda Zuzanou Hrubou do první pekárny. Pekárna v Rokycanech zareagovala na její výzvu, a zabojovala tak o její návštěvu a udělení certifikátu!

Sdílet

Praha 16. listopadu 2010 – Vilma Nyklová, kterou v oblíbeném denním nekonečném seriálu Ulice představuje herecká legenda Jaroslava Obermaierová, vylosovala pro svou první návštěvu pekařství v Rokycanech. Aby v ochutnávání pekařského umění nebyla sama, vzala si na pomoc Šárku Ullrichovu, představitelku Zuzany Hrubé. Milé přivítání místního osazenstva celé pekárny v podobě velkého koláče s nápisem Ulice a krásnou kytičkou obě dámy již na začátku malinko obměkčilo. Ale své poslání vzaly vážně a pustily se do pečlivé ochutnávky.

Chutnaly se koláče, placky, preclíky, rohlíky, makovky a mnoho dalšího z celého velkého sortimentu. Vilma zkrátka řádila! Sám majitel ji pak vzal i do zázemí, kde se diskutovalo o cenách mouky a mléčných výrobků. Na závěr se Vilma postavila za pult a předvedla majiteli, jak se mají správně vypečené rohlíčky prodávat! Po krátké poradě se Zuzanou se pak rozhodla, že Certifikát Vilmy Nyklové bude této pekárně udělen.

Společně ho pak s majitelem firmy na pekařství vylepili. O výslužku, kterou jim pekařství na rozloučenou připravilo, se obě dámy samozřejmě ve své Ulici podělily. „Toto pekařství je poselství několika generací jedné rodiny. Jejich společné úsilí a snaha vytvořit dobrý český výrobek byly pro mě tím největším potěšením. Certifikát Vilmy Nyklové jsem zde v Rokycanech udělila velmi ráda a s čistým svědomím,“ dodala Vilma při odjezdu.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice