Hlavní navigace

Vím, cos dělal v pátek: Kdo tyranizoval Blanku v minulém životě?

[Tisková zpráva] Zatím jen doktor Zíka ví, co dělala v pátek slečna Blanka Holoubková z malé obce Katusice, protože až se v neděli probudí z hypnózy, nebude se na nic pamatovat, ale o to víc se bude divit! Blanka byla policistkou, teď ale studuje herectví a zajímá ji film. Také se bojí hadů. Soutěžní otázky a odpovědi o padesát tisíc korun se tedy budou týkat její původní profese a jednoho hollywoodského snu. Co si soutěžící oblékne na oscarový galavečer, aby se mohla poměřit třebas i s takovou Angelinou Jolie? Ale pozor, poodhalíte i roušku Blančina trudného minulého života. Jak ráda se ještě vrátí do přítomnosti…

Sdílet

Podle příbuzných, kteří přišli soutěžící v hojném počtu povzbudit do studia, je Blanka hodná a nekonfliktní dívka. Proto se nestačili divit, když viděli, jak rázně a nekompromisně zasahovala proti gangu drogových dealerů, které představovali oni sami. Chovala se o to odvážněji, oč absurdnější „zbraň“ měla v ruce. Byl to banán, nebo fén?

Blanka by chtěla být herečka, ale jistý režisér jí už nabídl roli ve svém posledním kasovním trháku, který bude určitě aspirovat na Oscara. Taková sláva si žádá své. Minimálně vhodnou reprezentativní róbu od nějakého světového módního návrháře, samozřejmě originál. Ale labutí šíji mladé herečky by měl ozdobit také nějaký kouzelný a cenný šperk. Co se ovine kolem Blančina hrdla, aby vzbudila nefalšovaný obdiv? To budete koukat, velmi netradiční náhrdelník!

Chcete-li vědět, kým byla Blanka v minulém životě a jak zvládla klasickou oscarovou děkovačku v záři reflektorů a chůzi po červeném koberci, dívejte se na další díl pořadu Vím, cos dělal v pátek! V neděli 22. března ve 20.00 v Televi­zi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).