Hlavní navigace

Vím, cos dělal v pátek: Petr Šiška: Už se nepropíjím se ke střízlivosti, teď se léčím bujónem

[Tisková zpráva] Čerstvý čtyřicátník Petr Winkler dorazil ze Žďáru nad Sázavou s velkou posilou. Kromě přátel a rodiny přišel i Petr Šiška. I když „nic než pravda“ v nové zábavně- soutěžní show rozhodně neplatí. Právě naopak…

Sdílet

V šestém dílu zábavné show Vím, cos dělal v pátek si zkusí vzpomenout na svá dobrodružství v hypnóze čtyřicetiletý skladník z Bystřice pod Pernštejnem Petr Winkler. Pan Winkler, má vřelý vztah ke sportu a fotbalu zvlášť, i když dnes spíš ve formě gaučingu před televizní obrazovkou. Také má rád pěnivý mok, ale od té doby, co je s Alenou, už víceméně platonicky. Stále však sbírá pivní tácky a sází. Jeho snem je vidět živě zápas Real Madrid – Barcelona, takový výlet do Španělska ale není zadarmo. Pokud pan Petr, který se předvedl jako skvělé médium, otipuje dobře vlastní odpovědi, když byl ve stavu transu, bude svému snu o kus blíž.

Petr se v neděli domníval, že určité střípky mu v hlavě zůstaly. O to víc se divil, když viděl, co prováděl v pátek. Petr Šiška, který byl příjemným překvapením večera a patronem soutěžícího jmenovce. Ten prozradil, co si myslí o metle lidstva (alkoholu) – je s ní občas dobře zamést. Prý už se také nepropíjí ke střízlivosti jako za mladých let, ale raději se léčí bujónem.

Do děje vstoupila malá Nikolka, které strejda Petr kreslil v pátek Zoubkovou vílu. Takhle si ji Nikolka ale opravdu nepředstavovala! Ještě více zaskočil nově objeveným talentem svérázného portrétisty její maminku Alenu, kterou skoro dohnal k slzám! Nebyly to ale slzy smíchu, smáli se jen diváci. Co myslíte, uspěje a pojede na fotbal? Dívejte se na v neděli 12. dubna ve 20.00 na Televizi Prima!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).