Hlavní navigace

Vím, cos dělal v pátek: Pod hypnózou řekl Alici Bendové, že má knírek

[Tisková zpráva] Roman Koštein je profesionální voják, rád dělá rozhodčího. Je tedy zvyklý mít věci pod kontrolou. To, co dělal v pátek, ale neuhlídal. Ze setkání s ním si Alice Bendová odnesla skutečně smíšené pocity. Má atraktivní herečka opravdu knír? Ubránil Roman vlastním tělem našeho prezidenta? Sledujte další díl zábavné show Vím, cos dělal v pátek již tuto neděli 15. března ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Pan Roman se předvedl jako velký vlastenec, který si i při sepisování nákupního seznamu zpívá státní hymnu. Ale ne v tradiční verzi. Roman, zralý muž s dospělými dětmi, má stále mladého ducha. Proto se změnil v rappera a hymnu si střihnul v módním aranžmá. Na pátečním nákupu si připadal jako z kómatu procitlá hrdinka filmu Good bye, Lenin! „Omlazený“ minimálně o dvacet let totiž navštívil samoobsluhu. Ty ceny! To bude žena koukat! A co ty jogurty? Tolik?! Zcela zmaten nevěřil, že banány, jablka a jahody jsou denně k dostání.

Jako buditel a velmi angažovaný muž se projevil na Palackého náměstí, kde mobilizoval český národ. Jak ale dokázal odolat tvrdému korupčnímu tlaku, když měl pískat zápas 5:0?

Coby bodyguard našeho prezidenta si ale napravil reputaci. Romanova rodina se ve studiu nestačila divit, s jak chrabrým rekem žije pod jednou střechou.

S Romanovým džentlmenstvím je to ale na pováženou. Na Alici Bendovou se určitě moc těšil, proč jí ale v pátek říkal tak hrozné věci? Má atraktivní herečka opravdu knír? Alice je ale naštěstí sebevědomá žena se smyslem pro humor a prozradila o sobě, že hypnóza a hypnotizérovy schopnosti ji fascinují. Jestli chcete vědět, kolik peněz nakonec soutěžící Roman Koštein vyhrál, dívejte se již tuto neděli ve 20.00 na Televizi Prima! Určitě se zasmějete…