Hlavní navigace

Vím, cos dělal v pátek: V hypnóze byl pokousán krevetami!

[Tisková zpráva] Uvědomili jste si někdy, jak důležitý v životě člověka je vlastně pátek? Pro Robinsona to byl nejbližší přítel. Ne pondělí, ne sobota, ale pátek je pro nás tím zásadním dnem, protože začíná víkend. To, co zažil v pátek čtyřiatřicetiletý elektrikář Jiří Blaha z Kunovic, jen tak nezapomene. Na takové médium, jakým byl tento soutěžící, čekal náš hypnotizér dr. Jiří Zíka velmi dlouho!

Sdílet

Jiří Blaha pochází z Kunovic u Uherského Hradiště. Je šťastně ženatý s manželkou Růženou, se kterou má dva kluky. Jiří má velký smysl pro humor a umí si ze sebe i udělat legraci. Je velký nadšenec do počítačů (má doma tři), rád vaří a je také velký patriot. A právě tyto tři charakteristiky se staly hypnotizérovi dr. Zíkovi inspirací …

Hypnotizér nejprve zavedl Jiřího do jeho milované kuchyně. Úkol byl jednoduchý, připravit krevetový koktejl. Nikdo netušil, jak to dopadne, když v hypnóze Jiřímu vsugerujeme, že ho krevety při loupání začnou kousat. Víte, kolika způsoby se v hypnóze dají uvařit špagety?

Také Jirkovo nadšení do počítačů se v hypnóze vyjevilo v jiném světle. V internetové kavárně zaútočil na Jirkův počítač zákeřný vir… a Jirka ho zlikvidoval vskutku nečekaně. Také jednoduché počítačové úkony, jako je skenování nebo odesílání e-mailu, dopadly v hypnóze mimořádně překvapivě.

Největší zážitek ovšem přinesla situace, ve které se zkoušel Jirkův patriotismus. Stal se totiž v hypnóze starostou Kunovic a jednal s čínským investorem o překvapivých změnách územního plánu. Nechal Jirka přeměnit Kunovice na rýžové plantáže? Přežil Jirkovo plánování kunovický kostel? A jak se Jirka vypořádal s čínštinou?

A nakonec jsme Jirkovi splnili velký sen: obsadili jsme ho do hollywoodského akčního filmu. A dokonce jsme ho nechali, aby si k sobě vybral na castingu filmovou partnerku. Vyhrála v těžké konkurenci Jirkova manželka Růžena?

A opět nebude chybět ukázka hypnózy přímo ve studiu! Jiří obětoval jeden svůj den, aby v hypnóze královsky pobavil sebe i diváky. Buďte u toho! V neděli 5. dubna ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).