Hlavní navigace

viphone break má přes 10 000 uživatelů

[Tisková zpráva] Telefonování přes internet s viphone break využívá již více než 10 000 uživatelů! Za dva a půl měsíce, co je služba k dispozici v plném provozu, si získala neuvěřitelnou oblibu. Přesný počet uživatelů k dnešnímu dni (v 8.17 hodin) je 10 882. Prodlužujeme také do 1. června úspěšnou akci pro studenty, při níž mohou získat 150 korun jako úvodní kredit pro volání.

Sdílet

Produkt viphone break je na trhu od 15. února 2006 a v tuto chvíli jej využívá přes 10 tisíc uživatelů. Všichni mají možnost telefonovat přes internet v síti viphone break zadarmo, ostatní volání na pevné i mobilní linky celého světa je za velmi nízké sazby – např. 1 Kč včetně DPH za minutu na pevné linky do ČR, USA, Německa a dalších 27 zemí nebo 4,50 Kč včetně DPH za minutu do mobilních sítí v ČR. „Každý nový uživatel obdrží do začátku kredit, aby si mohl naši službu vyzkoušet, říká Otakar Seďa z Unient Communications a dodává: „Navíc jsme připravili výhodnou nabídku pro studenty, díky níž získají jako počáteční kredit až 150 korun.“

Studenti si mohou nyní vyzkoušet volání s viphone break ještě výhodněji. Do začátku dostanou volací kredit 150 Kč. Stačí poslat SMS ve formě VIPHONE STUDENT na číslo 900 11 30 a zaregistrovat se na www.viphone.cz/stu­dent nejpozději do 1.června 2006. A ještě něco: každý stávající uživatel může získat kredit v hodnotě 30 Kč, pokud nový uživatel uvede při registraci jeho telefonní číslo viphone break jako referenci. Jde o určitý způsob poděkování stávajícím uživatelům.