Hlavní navigace

Virklis zastupuje NextiraOne Czech

[Tisková zpráva] Praha, 11. prosince 2006 - Agentura Virklis s potěšením oznamuje, že začala mediálně zastupovat společnost NextiraOne Czech, předního poskytovatele ucelených řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat.

Sdílet

Virklis bude poradcem společnosti NextiraOne Czech při přípravě firemního newsletteru a správě obsahu webových stránek, současně bude v plné šíři poskytovat služby v oblasti public relations. Cílem spolupráce bude přiblížit poskytované služby NextiraOne Czech nejen odborné, ale i širší veřejnosti a posílit mediální image společnosti. Za splnění tohoto cíle bude osobně zodpovědná Jana Vávrová, Account Manager agentury Virklis.

„Očekávám od spolupráce s agenturou Virklis, která má bezesporu vybudované zázemí na telekomunikačním trhu v oblasti PR služeb, výrazné zviditelnění společnosti NextiraOne Czech, a to nejen u odborné veřejnosti, ale zejména u široké veřejnosti,“ řekla Jana Pangrácová, marketingový manažer společnosti NextiraOne Czech.

"V práci pro společnost NextiraOne vidíme velkou výzvu a příležitost zúročit naše dlouhodobé zkušenosti v PR v oblasti B2B. Navíc jsme rádi, ze naše odborné znalosti IT trhu a především telekomunikací můžeme využít pro budovaní dobrého jména společnosti,“ dodává Martin Schenk, ředitel agentury Virklis.