Hlavní navigace

Vítejte v COOL UNIVERSE – nový vesmír od 1. ledna 2011

[Tisková zpráva] Už nemusíte jen sedět u telky, můžete si vytvořit svoje vlastní zábavná videa, koláže z fotek a další multimediální matroš – a dobýt s nimi televizní obrazovku! Už na Nový rok spouštíme na facebookových stránkách Primy COOL (http://www.facebook.com/primacool) nový interaktivní projekt s názvem COOL UNIVERSE.

Sdílet

Základní myšlenkou projektu COOL UNIVERSE je přenést hravost, která je vlastní značce Prima COOL, i mimo televizní obrazovku, přímo do rukou jejích diváků. Pro lidi, kteří si rádi hrají, není v COOL UNIVERSE třeba zkušeností, naopak, stačí chuť, talent a nápad. S jednoduchou aplikací COOL UNIVERSE si každý může vytvořit své audiovizuální dílko, a podniknout tak cestu do vesmíru tvořivosti. A čím více talentu a originálních nápadů, tím větší je šance na zařazení dílka do televizního vysílání.

Do aplikace COOL UNIVERSE, kterou od 1. ledna najdete jako speciální záložku na facebookovém profilu Prima COOL, můžete nahrát videa, fotky nebo jakékoli jiné obrázky, doprovodný zvuk i text a tyto prvky vzájemně propojit ve výsledné dílo. „Konečný výtvor můžou jeho autoři na Facebooku zveřejnit, a kromě zpětné vazby od jiných návštěvníků tak také zvýší šanci na jeho zařazení do televizního vysílání,“ dodává kreativní ředitel televize Prima COOL Robert Juhoš.

Základ projektu byl oficiálně představen 5. 10. na mezinárodní přehlídce Designblok 2010 v expozici grafického studia Oficina. „Lidé ze studia Oficina se významně podíleli už na tvorbě celé grafiky televize Prima COOL a získali za to i prestižní mezinárodní ocenění Promax / BDA Europe. Právě oni stojí spolu s naším kreativním týmem za projektem COOL UNIVERSE,“ vysvětluje ředitelka marketingu FTV Prima Denisa Schulzová.

Na spuštění kreativní aplikace COOL UNIVERSE upozorňují v televizi nové spoty, které vytvořili mladí nezávislí výtvarníci. Jsou ukázkou toho, jakou paletu možností aplikace COOL UNIVERSE nabízí. První výběr z tvorby našich fanoušků bychom chtěli do vysílání Prima COOL zařadit už na její druhé narozeniny, tedy 1. dubna 2011.