Hlavní navigace

Vítězslav Jandák a Radek John hosty v diskusním pořadu Téma Deníku na UPC Express TV

[Tisková zpráva] Praha, 10.7. 2009. Hosty diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, jsou tentokrát herec a bývalý ministr kultury, dnes poslanec a předseda Stálé komise pro sdělovací prostředky Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Vítězslav Jandák z ČSSD a spisovatel, scénárista, publicista a moderátor Radek John, nedávno zvolený předsedou strany Věci veřejné.

Sdílet

Názorový střet dvou dlouholetých přátel dnes reprezentujících “pravé a levé“ politické spektrum nabídne velmi zajímavou půlhodinku. Radek John mimo jiné objasňuje financování kampaně své strany a sporná fakta ohledně kauzy „ABL“. Vítězslav Jandák pak vysvětluje, proč se jeho strana nebojí spolupracovat s Olgou Zubovou a také zde prezentuje svůj velice kritický názor na předsedu Zelených, Martina Bursíka

Politický diskusní pořad Téma Deníku je vysílán od pondělka 13.7. 2009 do neděle 26. 7. 2009. Moderuje ho Jan Klička vedoucí domácí a ekonomické redakce těchto novin.

Pořad je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při pondělní premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na internetové adrese http://www.you­tube.com/user/up­cexpress. Stopáž a periodicita pořadu jsou voleny tak, aby se s ním mohl seznámit skutečně každý zájemce a periodicita navíc dovoluje moderátorovi volit závažnější a přitom stále aktuální téma. „Téma Deníku“ s Janem Kličkou volně navazuje na politickou debatu, kterou UPC začala uvádět pod názvem DUEL od května minulého roku.

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v centrální pražské a v sedmi regionálních variantách. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.