Hlavní navigace

Vizitka? Proč ne digitálně?!

[Tisková zpráva] Praha, 9. 7. 2010 - Společnost friendlyway se stala distributorem novinky nazvané Digital TAG pro Českou republiku i Slovensko. Světová novinka tak zdomácněla i u nás. Digital TAG přichází ze světa digital signage a bývá vysvětlován jako digitální jmenovka. To však nevystihuje vše, co tato chytrá věcička umí.

Sdílet

Digital TAG je moderní přehrávač o velikosti běžné jmenovky. Digital TAG je TAK malý, že se nosí jako doplněk oděvu. Vaše sdělení prezentuje například pomocí videa, které vydrží přehrávat až patnáct hodin a které můžete doprovodit i zvukem, protože má vestavěné reproduktory. Obrazovka Digital TAGu je velká jen 2,4“, což jí ovšem neubírá na působnosti, spíš naopak. Na oblečení se Digital TAG připevňuje pomocí velmi silného magnetu, takže se nemusíte bát, že byste ho někde ztratili. Data z vašeho PC přenesete pomocí USB portu.

Digital TAG je ideální nástroj pro marketing. Díky tomu, že jej budou nosit vaši obchodníci či zaměstnanci, je dokonalým médiem pro informace, která chcete svým zákazníkům předat.

Další z velké škály možností využití Digital TAGu je například během schůzky, kde na klopě svého obleku můžete prezentovat produkty vaší společnosti pomocí videa nebo slide show. Tato prezentace může sloužit jako doplnění toho, co říkáte, nebo svým působením strhávat pozornost diváka, kterou si samo přitáhne.

Digital TAG je vhodný také pro umístění do prodejny. Oslovíte tak každého zákazníka. Digital TAG zcela přirozeně vyvolává zájem a potřebu slovní reakce. Když vaše zaměstnance ve styku se zákazníky obohatíte o Digital TAG, vylepšíte tím reklamu v místě prodeje a zvýšíte touhu po nakupování zviditelněných produktů či novinek.

Společnost friendlyway poskytuje jak prodej, tak pronájem Digital TAGu. Více informací naleznete na adrese http://www.di­gitaltag.cz/

O friendlyway:
Společnost friendlyway s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti friendlyway AG pro Českou republiku a Slovensko. Tato společnost je výrobcem informačních terminálů – internetových kiosků a produktů pro oblast digital signage. Digital signage produkty zahrnují HW i SW pro komfortní zobrazování reklamních a informačních sdělení na LCD, LED, plazmových a dalších obrazovkách. Díky celosvětové působnosti mohou klienti friendlyway čerpat zkušenosti jednoho ze světových leaderů v oblasti výzkumu, výroby a využití těchto technologií. friendlyway poskytuje kromě prodeje také pronájem, konzultace a kompletní servis.