Hlavní navigace

VKV – A JEDNÉ POHÁDKY JE KONEC

[Tisková zpráva] Včerejším večerem skončila jedna pohádka. Po pěti letech se s televizními diváky rozloučil seriál VKV, který byl bezpochyby fenoménem. A rozloučení to bylo velmi důstojné.

Sdílet

Poprvé se diváci se svými oblíbenými hrdiny setkali 23. 3. 2004 (ještě pod názvem Rodinná pouta). VKV pak vtrhly na obrazovky 2. 1. 2007. Celkem bylo odvysíláno 540 dílů (RP 254 dílů, VKV 286 dílů). Diváci měli možnost sledovat ságu několika rodin, nouze nebyla o lásku, napětí, nechyběl ani humor. Seriálem prošla celá řada skvělých herců, kteří se divákům jistě nezapomenutelně vryli do paměti. Asi každý zná mrchu Simonu v podání Alice Bendové, vrchní sestru Stáňu, která bude Sandru Pogodovou dle jejích slov provázet ještě v důchodu, nebo hlavního padoucha seriálu Roberta Krátkého, kterého skvěle hrál jinak sympatický Jan Révai.

Že diváky zajímal konec této pohádky pro dospělé, potvrzuje i sledovanost včerejšího posledního dílu, který viděl více než milion diváků (1 059 000 diváků v cílové skupině Dospělí 15+) Poslední díl dosáhl podílu na trhu 25,70 % pro cílovou skupinu Dospělí 15+.

Fanoušci měli včera poslední možnost rozloučit se se svými oblíbenci. Televize Prima pro ně připravila odpoledne ve znamení VKV, kdy měli možnost nejen vidět některé z hlavních protagonistů, ale také získat celou řadu dárků, které jim seriál budou dál připomínat. Došlo i na slavnostní odzvonění konce VKV, kterého se ujali Sandra Pogodová, Zuzana Dřízhalová a Daniel Bambas.

Televize Prima a všichni, kdo se na výrobě seriálu podíleli, děkuji fanouškům, že VKV zůstali věrní po celých dlouhých pět let.