Hlavní navigace

Vladek Šlezingr byl jmenován generálním ředitelem IBM Česká republika

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika - 12. ledna 2010: Společnost IBM oznámila jmenování Vladka Šlezingra (37) generálním ředitelem IBM Česká republika. Vladek Šlezingr na tento post nastupuje po Aleši Bartůňkovi, který byl povýšen na pozici viceprezidenta Systems and Technology Group IBM pro střední a východní Evropu (CEE).

Sdílet

Vladek Šlezingr má ve společnosti IBM více než sedmileté zkušenosti. Dosud vedl poradenskou divizi IBM, která pomáhá českým klientům optimalizovat svou výkonnost pomocí informačních technologií. Pan Šlezingr je absolventem oboru Management a Ekonomie Dopravy a Spojů na Českém Vysokém Učeni Technickém v Praze.

„Těší mě, že přebírám tuto vedoucí pozici v tak důležitém okamžiku rozvoje IBM v České republice,“ řekl Vladek Šlezingr. „Budu mít příležitost vést velmi odhodlaný a schopný tým, který pomáhá našim klientům a partnerům inovovat, růst a využívat nové způsoby práce a podnikání.“

Aleš Bartůněk byl vzhledem ke svým manažerským a odborným znalostem povýšen na viceprezidenta Systems and Technology Group IBM CEE, což je pro IBM strategicky významná oblast.

„Od svého nástupu do IBM v České republice jsem spolupracoval s našimi klienty, partnery a týmem IBM na vytvoření organizace, která by znamenala skutečný přínos pro naši zemi i společnost. IBM nedávno zřídila v Praze své ústředí pro střední a východní Evropu, aby se klientům v tomto regionu přiblížila a efektivněji tak představila a implementovala inovativní obchodní řešení. Po sedmi letech ve funkci generálního ředitele IBM v České republice nyní přecházím do tohoto regionálního týmu. Je to pro mě nová příležitost a těším se na nové výzvy, které mě v této roli čekají,“ řekl Aleš Bartůněk. „Můj nástupce Vladek Šlezingr je vynikající lídr s mnoha zkušenostmi. Nemám pochyb o tom, že pod jeho vedením bude IBM v České republice pokračovat v dosavadním úspěšném působení.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).