Hlavní navigace

Herec Vladimír Dlouhý v jedné ze svých posledních rolí! Již zítra na TV Nova v seriálu Expozitura!

[Tisková zpráva] Kriminální seriál TV Nova Expozitura ve středu 16. listopadu 2011 ve 20 hodin zavede diváky doprostřed bouřlivé vězeňské vzpoury! V ní se ocitne i vyšetřovatel Dan, který byl do věznice nasazen na tajnou misi, v níž mu chvílemi opravdu půjde o život! Jeho identitu odhalí místní kaplan, kterého nezapomenutelně ztvárnil herec Vladimír Dlouhý v jedné ze svých posledních rolí.

Sdílet

Praha, 15. listopadu 2011 – Jedenáctý díl krimiseriálu Expozitura odhalí drsné vězeňské praktiky! Již ve středu 16. listopadu 2011 od 20:00 budou diváci TV Nova moci sledovat, jak se parťák vyšetřovatelky Terezy infiltruje v rámci tajné mise do věznice. Důvodem je informace, že se ruská mafie chystá vyvolat vzpouru a v nastalém zmatku osvobodí svého bosse Ivana. Na Dana, kterému expozitura vytvoří falešnou identitu, ale číhá za branami věznice smrtelné nebezpečí. Jako inspirace pro tento díl posloužila tvůrcům seriálu Janku Kroupovi a Josefu Klímovi událost z roku 2001, kdy byl při policejní akci zvané Alcatraz zmařen útěk z věznic několika členů ruské mafie.

V jedenáctém díle seriálu nazvaném Osamělá mise se kromě herců Hany Vagnerové, Roberta Jaškówa, Pavla Zedníčka či Jana Dolanského objeví v epizodní roli také herec Vladimír Dlouhý. Jeho postava vězeňského kaplana je jednou z posledních, kterou herec za svého života ztvárnil.

Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 16. listopadu ve 20:00 na Nově. Repríza pořadu na TV Nova je vždy v pátek po půlnoci, na videoportálu Voyo.cz jsou epizody ke zhlédnutí hned po vysílání.

Další informace a zajímavosti jsou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na mikrostránce pořadu www.nova.cz/ex­pozitura a na Facebooku www.facebook.com/Ex­pozitura.