Hlavní navigace

Vltava.cz otevírá nový obchod „Sport a volný čas“

[Tisková zpráva]

Sdílet

Vltava.cz otevírá nový obchod „Sport a volný čas“

Brno, 21. června 2004 – Nejznámější český internetový obchodní dům, Vltava.cz, otevírá před letní sezónou nové oddělení „Sport a volný čas“. Oddělení, které nyní disponuje především výbornou nabídkou vybavení pro outdoorové aktivity a turistiku, bude rychle rozšiřováno o vybavení a zařízení pro sportovní aktivity.

„V tomto oddělení jsme poprvé využili franchizingového modelu – rozsah a kvalitu nabídky i kompetentní odborné poradenství, servis a další podporu zajišťuje odborný partner s letitou praxí v oblasti outdoorového vybavení, společnost U100 Sport, s.r.o.“, udává Petr Malášek, ředitel InternetShops, a.s., provozovatele obchodu Vltava.cz. „Výsledkem je spojení, které potěší každého zákazníka: tradičně vysoké slevy na Vltavě, nejrozsáhlejší a cenově nejvýhodnější možnosti plateb a zasílání, splátkový prodej, vlastní logistika a další přednosti obchodů InternetShops s vysokou odborností, schopností kvalitně poradit každému zákazníkovi zboží přesně pro jeho potřeby v oblasti volnočasových aktivit“.

Otevření nového obchodního oddělení dále komentuje Jiří Hlavenka, předseda představenstva společnosti: „V oblasti vybavení pro sport a volný čas existuje nesmírně široká nabídka, různorodá svými parametry, kvalitou, vhodností pro specifické účely i cenou. I největší kamenné obchody v republice však nemohou podchytit ani zlomeček z této nabídky; většinou se soustřeďují na zastoupení jedné či dvou značek v daném segmentu, u kterých mají dobré marže. Znalci pak vědí, že větší výběr i nabídku sportovního a outdoorového vybavení naleznou v Německu nebo Rakousku – tím české kamenné obchody neposkytují dobrou službu zákazníkovi.

Vltava.cz již dokázala přetvořit trh v knihách a hudbě, s nabídkou stonásobně až tisícinásobně širší než v běžných kamenných obchodech; nyní toto postupně vybuduje i pro trh outdoorového a sportovního vybavení, aby i zde přinesla svým zákazníkům Radost z nakupování na Internetu“.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Petr Malášek
ředitel
InternetShops, a. s.
Tel.: +420 (5) 38 706 401
E-mail: petr.malasek@in­ternetshops.cz

Petr Král
marketingový manažer
InternetShops, a. s.
Tel.: +420 (5) 38 706 401
E-mail: petr.kral@inter­netshops.cz

O společnosti InternetShops.

InternetShops, a.s. je přední českou společností aktivní v oblasti prodeje v prostředí Internetu (e-retailem) v České a Slovenské republice. Její klíčové obchody (Vltava.cz, Cybex.cz, Electrohall.cz a Dunaj.sk) patří s více než 270 000 zákazníky k nejstarším a nejvýznamnějším na trzích v ČR a SR. Více na www.internetshop­s.cz.