Hlavní navigace

Vltava.cz otevírá tři nové obchody

[Tisková zpráva] Tři nové obchody spouští do zkušebního provozu vltava.cz. Vltava tak reaguje na zvyšující se poptávku po koupi specializovaného kvalitního zboží na internetu. Obchod rozšiřuje sortiment o více než deset tisíc položek, z nichž většina je okamžitě připravena k dodání. Start obchodu s hodinkami, hobby potřebami a produkty pro zdraví (hobby.vltava.cz, hodinky.vltava.cz, lekarna.vltava.cz) je pokračováním série změn, které společnost dříve ohlásila.

Sdílet

Na vltava.cz vznikly tři specializované obchody, nabízející nejen velké množství produktů, ale zejména vysoký standard při dodání – většina zboží je připravena k expedici. Za první dny registrují nové obchody desítky zákazníků. První vyřízenou objednávkou byla příklepová vrtačka a bioaktivní doplněk stravy. Přestože specializované obchody očekávají vzrůstající tendenci prodeje, připravuje vltava.cz otevření dalších specializovaných obchodů a zkvalitnění prodeje zejména spotřební elektroniky v obchodě cybex.cz.

Část sortimentu z nově otevřených obchodů prodávala vltava.cz už dříve, ale nabídka obsahovala mnohem nižší počet zboží a zejména doba dodání se počítala často i v týdnech. Nové obchody, otevřené ve spolupráci s partnery, zaručují dodávku do jednoho až dvou dnů. „Nabídka speciálního zboží, které jsme nakonec dodali pozdě nebo s problémy, Vltavu v minulosti spíš poškozovala. S novými obchod, máme nejen nesrovnatelně větší nabídku, ale dokážeme zajistit dodání zboží rychle a v pořádku. Je to další krok v rozvoji nejstaršího českého internetového obchodu,“ komentuje generální ředitel Vltava Stores Petr Koždoň.