Hlavní navigace

Vltava.cz otevírá tři nové obchody

[Tisková zpráva] Tři nové obchody spouští do zkušebního provozu vltava.cz. Vltava tak reaguje na zvyšující se poptávku po koupi specializovaného kvalitního zboží na internetu. Obchod rozšiřuje sortiment o více než deset tisíc položek, z nichž většina je okamžitě připravena k dodání. Start obchodu s hodinkami, hobby potřebami a produkty pro zdraví (hobby.vltava.cz, hodinky.vltava.cz, lekarna.vltava.cz) je pokračováním série změn, které společnost dříve ohlásila.

Doba čtení: 1 minuta

Na vltava.cz vznikly tři specializované obchody, nabízející nejen velké množství produktů, ale zejména vysoký standard při dodání – většina zboží je připravena k expedici. Za první dny registrují nové obchody desítky zákazníků. První vyřízenou objednávkou byla příklepová vrtačka a bioaktivní doplněk stravy. Přestože specializované obchody očekávají vzrůstající tendenci prodeje, připravuje vltava.cz otevření dalších specializovaných obchodů a zkvalitnění prodeje zejména spotřební elektroniky v obchodě cybex.cz.

Část sortimentu z nově otevřených obchodů prodávala vltava.cz už dříve, ale nabídka obsahovala mnohem nižší počet zboží a zejména doba dodání se počítala často i v týdnech. Nové obchody, otevřené ve spolupráci s partnery, zaručují dodávku do jednoho až dvou dnů. „Nabídka speciálního zboží, které jsme nakonec dodali pozdě nebo s problémy, Vltavu v minulosti spíš poškozovala. S novými obchod, máme nejen nesrovnatelně větší nabídku, ale dokážeme zajistit dodání zboží rychle a v pořádku. Je to další krok v rozvoji nejstaršího českého internetového obchodu,“ komentuje generální ředitel Vltava Stores Petr Koždoň.