Hlavní navigace

Vltava.cz se mění

[Tisková zpráva] Internetové obchody vltava.cz (vltava.cz, cybex.cz, musickatalog.cz, electrohall.cz, allmusic.cz, dunaj.sk a aukční server aukce.cz) se počátkem léta výrazně mění. Obchody začaly fungovat s kvalitativně novou technologií vyvinutou přímo na míru. Zákazníci tak využijí v českém prostředí pravděpodobně nejmodernější systém elektronického nakupování. Nejvíce viditelná je změna vizuálního stylu, další změny jsou ovšem očekávány v průběhu léta. Jednotlivé části kvalitativní proměny internetových obchodů připravovala společnost déle než rok.

Sdílet

Nový systém – zásadní investice
Po téměř dvouletém vývoji získávají zákazníci internetových obchodů pravděpodobně nejmodernější obchodní systém v českém internetovém prostředí. Zkušební provoz nových stránek běží od počátku června.

Kromě přehlednosti, dobré grafiky, intuitivního ovládání a dalších viditelných drobností zpříjemňujících nákup na internetu, přinese nový systém po ukončení zkušebního provozu především rychlost a maximální bezpečnost. „Nevím o tom, že by některý z velkých internetových obchodů v blízké minulosti prošel tak zásadní změnou, jakou je zavedení zcela nového systému obsluhujícího přes půl milionu registrovaných zákazníků a zvládajícího on-line nabídku více než milionu položek zboží,“ komentuje generální ředitel Vltava Stores Petr Koždoň.