Hlavní navigace

VMware Fusion 3.1 s více než dvaceti novými funkcemi a až pětkrát rychlejší 3D grafikou je v prodeji

[Tisková zpráva] Nejnovější verzi podporuje a doporučuje Autodesk pro AutoCAD 2011

Sdílet

Praha, 27. května 2010 — Společnost VMware, globální lídr v oblasti virtualizačních řešení od desktopu přes datová centra až po cloud, oznámila, že řešení VMware Fusion 3.1, které představuje nejlepší způsob jak provozovat Windows na počítačích Mac, je nyní k dispozici všem uživatelům VMware Fusion 3 ve formě bezplatné aktualizace.

„Jsme rádi, že můžeme prostřednictvím VMware Fusion 3.1 poskytnout nejrychlejší a nejspolehlivější řešení Windows pro Mac,” řekl Pat Lee, ředitel pro desktopové produkty společnosti VMware. „I když naše řešení VMware Fusion 3 vykazovalo robustní spolehlivost a nabízelo snadnou obsluhu, zákazníci požadovali ještě lepší grafickou výkonnost a vyšší rychlost aplikací Windows. Tuto zpětnou vazbu zákazníků jsme využili při vývoji verze VMware Fusion 3.1, ve které jsme zvýšili výkonnost, aniž bychom omezili spolehlivost, na kterou si již zákazníci VMware zvykli.”

Mezi hlavní výhody více než dvaceti nových funkcí VMware Fusion 3.1 patří:

Rychlejší než kdykoliv předtím: Rychlejší spouštění aplikací, hladší rolování, rychlejší nastartování počítače po jeho uspání a lepší celková výkonnost disku přispívají k tomu, že verze VMware Fusion 3.1 má o 35 % vyšší celkový výkon oproti verzi VMware Fusion 3.0.

Lepší výkonnost 3D grafiky: Výrazně vyšší výkonnost Windows Aero a podpora OpenGL 2.1 pro Windows Vista a Windows 7 zajišťují až pětkrát lepší výkonnost 3D grafiky. Verzi VMware Fusion 3.1 rovněž podporuje a doporučuje Autodesk pro AutoCAD 2011.

Snadný přesun na Mac: VMware Fusion 3.1 představuje nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak přenést celé vaše PC na Mac se všemi softwarovými nástroji, které potřebujete k přesunu přes standardní ethernetový kabel, FireWire kabel nebo dokonce přes bezdrátovou síť – zákazníci tak ušetří na koupi speciálních kabelů, které použijí pouze jednou.

Snadné připojení USB EasyConnect: Díky této funkci je nyní přiřazení USB zařízení virtuálnímu stroji či vašemu Macovi snadnější než kdykoliv předtím, přičemž funkce si dokáže i zapamatovat vaši preferovanou volbu.

Ještě lepší jednotnost: Exkluzivní podpora Dock Exposé operačního systému Mac OS X Snow Leopard zajišťuje ještě hladší používání aplikací Windows stejným způsobem jako aplikace Mac.

Podpora větších virtuálních strojů: Díky přidané podpoře osmicestného symetrického multiprocessingu a zvětšení virtuálního disku z 950 GB na 2TB získávají pokročilí uživatelé z Mac Pro a Xserve od Apple ještě vyšší výkon.

„VMware Fusion 3.1 překonala moje PC s Windows. S VMware Fusion 3.1 je rychlejší, když Windows spustím a používám na svém MacBooku Pro, než na svém fyzickém PC,” řekl Tony Arnold, zakladatel The Cocoabots. “Obrovský skok ve výkonnosti grafiky Windows Aero mi umožňuje hrát hry, které jsem nikdy předtím na svém MacBook Pro hrát nemohl.”

Dostupnost a cena: Uživatelé VMware Fusion 3 si mohou automaticky stáhnout bezplatnou aktualizaci na VMware Fusion 3.1 přes zabudovanou funkci aktualizace. Cena upgrade z dřívějších verzí VMware Fusion je 39,99 USD. Noví uživatelé si mohou VMware Fusion zakoupit v běžné síti VMware partnerů v České republice, v internetovém obchodě Apple Online Store® (apple.com), v prodejnách Apple, na Amazon.com a od dalších autorizovaných prodejců. Doporučená maloobchodní cena 79,99 USD zahrnuje veškerý software potřebný k přesunu z PC na Mac.

O VMware
Společnost VMware poskytuje řešení pro virtualizaci podnikové infrastruktury, která firmám všech velikostí dosahovat lepších výsledků v podnikání. Zákazníci se na společnost VMware, která poskytuje nejrozšířenější virtualizační platformu VMware vSphere, spoléhají při snižování investičních a provozních nákladů, zvyšování pružnosti, zajištění nepřetržitého provozu svého podnikání, posilování bezpečnosti a snižování ekologické zátěže. S tržbami ve výši 2 miliardy USD v roce 2009, více než 170 tisíci zákazníků a 25 tisíci partnerů je VMware lídrem v oblasti virtualizace a pravidelně se umísťuje na žebříčku top preferovaných řešení IT řediteli. Společnost VMware sídlí v Silicon Valley a disponuje desítkami poboček po celém světě. Další informace najdete na www.vmware.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).