Hlavní navigace

Společnost VMware představila novou generaci partnerského programu VMware Partner Network, poskytování virtualizačních řešení klientům bude ještě snadnější

[Tisková zpráva] Program VMware Partner Network přináší nové odbornosti a vylepšený informační portál. Partneři mohou snadněji získávat nové zkušenosti v oblasti virtualizačních technologií VMware

Sdílet

Praha, 2930. dubna 2009 – Společnost VMware představila pod názvem VMware Partner Network novou generaci svého partnerského programu. VMware Partner Network je komplexní program poskytující společnou infrastrukturu, rozsáhlou škálu prodejních a servisních nástrojů, obchodní příležitosti a nejlepší školící programy v oboru. Je k dispozici celé síti partnerů společnosti VMware, od prodejců přes poskytovatele řešení až po technologické a OEM partnery. Novinky, jako jsou nové odbornosti a nový informační portál, zjednodušují spolupráci partnerů se společností VMware, umožňují rychlejší návratnost jejich investic a jednodušší přístup ke špičkovým virtualizačním řešením.

„Naši partneři jsou klíčem k poskytování našich virtualizačních technologií zákazníkům a my si velmi vážíme jejich investic do našich řešení, které tvoří absolutní špičku oboru,“ uvedl výkonný viceprezident pro globální operace společnosti VMware Carl Eschenbach. „My nyní jejich důvěru oplácíme investicemi do partnerského programu. Základem programu VMware Partner Network jsou školení a nástroje pro získávání nových odborností, které pomáhají rozvíjet odbornost partnerů v oblasti virtualizace. Tak jsou schopni zůstávat důvěryhodnými poradci zákazníků všech velikostí.“

Nový program VMware Partner Network navazuje na populární partnerský program společnosti VMware a poskytuje podporu všem druhům partnerů, od poskytovatelů řešení přes distributory, systémové integrátory, poskytovatele služeb a outsourcingu, vzdělávací centra, technologické partnery až po OEM partnery. Všem partnerům budou k dispozici tyto nové výhody programu:

 • Odbornost: Společnost VMware připravila nový systém vzdělávání postavený na odbornostech. To umožní partnerům jasně ukázat zákazníkům jejich kompetentnost a profesionalitu. Partneři budou moci získávat certifikace ve čtyřech oblastech:
  • virtualizace infrastruktury
  • zajištění kontinuity provozu
  • virtualizace desktopů
  • management virtualizace.
 • Nový a vylepšený informační portál: Společnost VMware modernizovala svůj partnerský portál Partner Central, který nyní partnerům umožňuje jednodušší přístup k marketingovým a obchodním nástrojům, modulům vedení obchodních případů, fondům pro rozvoj trhů, servisní síti a dalším nástrojům potřebným k růstu jejich podnikání v oblasti virtualizačních technologií VMware.
 • Univerzita partnerů: Univerzitu partnerů představila společnost VMware na konferenci VMworld Europe 2009 jako virtuální kampus, který pomáhá partnerům získávat zkušenosti prostřednictvím vysoce kvalitních tréninků a školení o produktech, službách a řešeních VMware v jednotném a centralizovaném prostředí. Univerzita partnerů poskytuje přístup k novým odbornostem v oblasti virtualizačních řešení VMware. Tréninky jsou organizovány podle jednotlivých rolí ve virtualizačních řešeních, což partnerům usnadňuje rozvoj jejich zkušeností v oblasti virtualizace a získávání uznávaných akreditací a certifikací podle oblastí, na které se chtějí soustředit.

Nový program VMware Partner Network i nadále poskytuje tyto osvědčené výhody:

 • Program registrace příležitostí advantage+ zaručuje partnerům společnosti VMware bezkonkurenční možnost zvyšování marže v závislosti na úrovni partnerství, investicích partnerů a jejich aktivním prodeji produktů a řešení VMware u registrovaných obchodních případů. Tento benefit je pro partnery dostupný formou dodatečné slevy poskytované ditributorem a zpětným rabatem přímo od VMware. Společnost VMware také představila program newsolution+, zaměřený na poskytování zvýšených marží partnerům, kteří získají některé z nových odborností a uplatní je při prodeji příslušných řešení, jako jsou VMware View, VMware Site Recovery Manager, VMware vCenter Lab Manager, VMware vCenter Stage Manager a VMware vCenter Lifecycle Manager.
 • Alliance Affiliate Initiative je společná marketingová iniciativa s třetími stranami, která pomáhá partnerům zvyšovat zisky a nabízí odměny za prodej komplexních řešení. Široká škála technologických partnerů nabízí řadu školení, nástrojů a finančních pobídek na podporu prodeje technologií VMware.
 • Nástroje pro poskytování služeb, jako jsou standardizované servisní sady, sady pro posílení stávajících řešení, metodiky pro poskytování služeb a nástroje pro automatizaci poskytovaných služeb jsou k dispozici partnerům různých úrovní a pomáhají jim vyvíjet a poskytovat klientům ziskovější služby.

Nový program VMware Partner Network bude k dispozici na konci druhého čtvrtletí 2009. Více informací o VMware Partner Network najdete na www.vmware.com/par­tners.

O společnosti VMware
Společnost VMware (NYSE: VMW) je světovým lídrem v oblasti virtualizačních řešení od desktopů až po datová centra. Firmy všech velikostí spoléhají na společnost VMware při snižování investičních a provozních nákladů, zajištění nepřetržitého provozu svého podnikání, posilování bezpečnosti a snižování ekologické zátěže. S tržbami ve výši 1,9 miliardy USD v roce 2008, více než 130 tisíci zákazníků a 22 tisíci partnerů je VMware jednou z nejrychleji se rozvíjejících softwarových společností na světě. VMware sídlí v Palo Alto v Kalifornii a jejím majoritním vlastníkem je společnost EMC Corporation (NYSE: EMC). Další informace najdete na www.vmware.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).