Hlavní navigace

VMware uvádí na trh několik nových profesionálních služeb zaměřených na implementaci virtuálních desktopů

[Tisková zpráva] Kompletní soubor řešení a služeb umožňuje zákazníkům implementovat a maximalizovat hodnotu platformy VMware pro desktopové počítače a virtualizaci aplikací

Sdílet

PALO ALTO, Kalifornie, 22. května 2008 – Společnost VMware, Inc., světový lídr v oboru virtualizačních řešení od desktopů po datová centra, uvádí na trh soubor nových profesionálních služeb, které umožňují oddělením IT implementovat, řídit a optimalizovat virtuální desktopy. Za použití osvědčených nejlepších praktik, které vycházejí z metodologie infrastruktury VMware, mohou zákazníci a partneři získat nejpodrobnější cenné informace o tom, jak zvýšit produktivitu zaměstnanců, jak snížit náklady na IT a jak zvýšit bezpečnost v celém počítačovém prostředí desktopů.

Rozšířením platformy VMware na desktopové počítače, s použitím VMware Virtual Desktop Infrastructure, mohou správci IT umístit virtuální stroj na každém PC a pracovat s desktopovým prostředím, které lze jednoduše řídit, aplikovat při snížení nákladů na údržbu, a které je navíc vždy aktualizováné a výrazně bezpečnější. Virtuální stroje umístěné na desktopy jsou chráněny před havárií, narušením, útokem nebo krádeží informací a takto představují prostředí, které je výhodnější a bezpečnější k provozování aplikací a k ukládání uživatelských souborů a dat. Navíc, virtuální desktopy VMware mohou být vždy udržovány v aktualizovaném stavu, protože tisíce virtuálních strojů mohou být kdykoliv okamžitě aktualizovány z datového centra bez nutnosti jakékoliv fyzické manipulace s desktopem. Pracovníci provozující virtuální desktopy VMware mohou bez omezení využívat své znalosti z práce na PC — jak online, tak i offline — což jim umožňuje pracovat z kteréhokoliv místa a dosahovat vyšší produktivity.

Produkt VMware Professional Services poskytuje osvědčené nejlepší praktiky a pomoc expertů
v prostředí virtuální infrastruktury a umožňuje zákazníkovi maximalizovat jeho investice do VMware Virtual Desktop Infrastructure. Metodologie infrastruktury VMware zohledňuje celý životní cyklus realizace u zákazníka: vyhodnocení, plánování, vybudování a řízení. Nové služby, šité na míru zákazníkovi a jeho požadavkům, zahrnují:

  • Virtual Desktop Infrastructure Jumpstart (nastartování) Produkt VMware Professional Services zajišťuje testování koncepce v místě instalace, rychlé a nenáročné proškolení personálu ohledně instalace, přičemž odborníci provedou analýzu specifické problematiky systému provozovaného zákazníkem. Během etapy nastartování proškolí autorizovaný specialista VMware až pět pracovníků v instalaci produktů VMware, předá znalosti a prodiskutuje nejlepší způsob provozování.
  • Nastartování virtualizace aplikace Pomocí virtualizace aplikace může organizace získat a provozovat aplikace jednodušeji, rychleji a bezkonfliktně. Produkt VMware Professional Services nabízí zákazníkům a partnerům expertní školení na využívání jakékoliv verze jakékoliv aplikace na daném individuálním OS
  • Plánování a návrh VMware Virtual Desktop Infrastructure a virtualizace aplikace
  • Služba plánování a návrhu začíná posouzením a analýzou hlavních potřeb zákazníka a existující infrastruktury. Produkt VMware Professional Services pak vytvoří komplexní plán pro VMware Virtual Desktop Infrastructure a/ nebo zavedení virtualizace aplikace, a to včetně klíčových dokumentů nezbytných pro další úspěšný vývoj nového prostředí.
  • Souprava akceleračních služeb Remote Office/Branch Office (ROBO) Souprava akceleračních služeb Remote Office/Branch Office (ROBO) napomáhá ke zjednodušení procesu optimalizace na odloučeném pracovišti/ pobočce, kde se využívá virtuální infrastruktura VMware. Souprava poskytuje partnerům znalosti a materiály pro optimalizaci odloučeného pracoviště cestou výběru nejlepšího řešení pro zákazníkův požadavek. Při použití VMware ROBO Solution Acceleration Kit mohou partneři snadno doplnit nabídku svých profesionálních služeb a zajistit rozšíření virtuálních infrastruktur zákazníka za hranice podnikového ústředí.

“Pomocí optimalizované virtuální infrastruktury mohou podniky zajistit produktivitu svých zaměstnanců bez ohledu na to, na kterém místě pracují, a to takřka za jakýchkoliv okolností. Současně mohou snížit náklady,” říká Jason Martin, viceprezident, Professional Services, VMware. “VMware má dlouhodobé zkušenosti při implementování virtuálních desktopů do úspěšného provozu za použití osvědčené metodologie. Teprve při nasazení produktu VMware Professionals Services vynikne rozdíl mezi částečnou realizací a komplexně optimalizovaným systémem, který maximalizuje úspory nákladů a garantuje spokojenost zákazníka.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).