Hlavní navigace

VMware uvádí na trh VMware View 4.6

[Tisková zpráva] VMware View 4.6 přináší výrazně lepší vzdálený přístup díky podpoře VMware View Security Server pro protokol PCoIP

Sdílet

Praha, 2. března 2011 – Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, oznámila tento týden obecnou dostupnost produktu VMware ViewTM 4.6, který má výrazně lepší vzdálený přístup díky podpoře VMware View Security Server pro protokol PCoIP.

Podpora VMware View Security Server pro protokol PCoIP umožňuje velice jednoduché a bezpečné připojení na dálku a autorizaci desktopu uživatele, a to odstraněním požadavku na SSL VPN podnikové třídy. Poskytuje tak zákazníkovi širší výběr při zavádění koncového protokolu PCoIP. Výsledkem je pevně integrované a nákladově efektivní nasazení virtualizace desktopů, které umožňuje snadnější ověření uživatelů využívajících vzdálený přístup.

„Uvedení VMware ViewTM 4.6 s podporou protokolu PCoIP pro VMware View Security Server umožňuje snadnější a bezpečnější způsob, jak se uživatelé mohou na dálku připojit ke svému desktopu, zatímco zároveň využívají veškerých výhod spojených s protokolem PCoIP,“ říká Raj Mallempati, ředitel sekce produktů pro koncové uživatele společnosti VMware. „Pokud zkombinujete VMware View Security Server s širokou škálou podporovaných koncových bodů a možnostmi pohyblivosti, pak získáte řešení VMware View 4.6, které přináší to nejlepší z těchto světů – nabízí jak volnost koncového uživatele, tak kontrolu IT.“

VMware ViewTM je kompletním virtuálním řešením desktopů, které firmám umožňuje zlepšit jejich zabezpečení a snížit provozní náklady, zatímco je zjednodušována správa a administrace desktopů díky moderní architektuře zaměřené na práci koncových uživatelů. Vize společnosti VMware pro snadnou práci koncových uživatelů s počítači směřuje k volně dostupnému poskytování služeb pro uživatele a představuje odklon od dvě desetiletí trvajícího zaměřování se IT na zařízení. Cílem je poskytovat firmám cloudový zážitek zaměřený na uživatele.

Pro další informace o VMware ViewTM je k dispozici produktová brožura.

Další  zdroje:

 

xxx 
 

O VMware  

Společnost VMware poskytuje řešení pro virtualizaci podnikové infrastruktury, která firmám všech velikostí dosahovat lepších výsledků v podnikání. Zákazníci se na společnost VMware, která poskytuje nejrozšířenější virtualizační platformu VMware vSphere, spoléhají při snižování investičních a provozních nákladů, zvyšování pružnosti, zajištění nepřetržitého provozu svého podnikání, posilování bezpečnosti a snižování ekologické zátěže. S tržbami ve výši 2,9 miliardy USD v roce 2010, více než 250 tisíci zákazníků a 25 tisíci partnerů je VMware lídrem v oblasti virtualizace a pravidelně se umísťuje na žebříčku top preferovaných řešení IT řediteli. Společnost VMware sídlí v Silicon Valley a disponuje pobočkami po celém světě. Další informace najdete na www.vmware.com/cz.