Hlavní navigace

Vodafone ČR rozšíří distribuční kanály pro předplacené karty

[Tisková zpráva] Praha 4.10.2006 – Vodafone ČR podepsal dohodu se společností Star Communications a.s., díky které se rozšíří dostupnost předplacených služeb Vodafonu ještě většímu spektru potenciálních zákazníků ve všech regionech České republiky.

Sdílet

„Partnerství se společností Star Communications a.s. rozšíří zájemcům o předplacené karty možnosti přístupu k identickým službám, které Vodafone v současné době nabízí ve svých prodejnách a v rámci telefonického on-line prodeje,“ říká viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky Vodafonu ČR Ann Hofvander a dodává: „V praxi to znamená, že si naši zákazníci budou moci vybrat z nabídky naprosto stejných předplacených služeb, jaké lze nyní koupit v prodejnách Vodafonu např. i v různých obchodních řetězcích.“

Po nedávném oznámení počátku diskusí o možnosti sdílení sítí s operátorem T-Mobile, je partnerství se společností Star Communications a.s. dalším krokem k naplnění strategických cílů Vodafonu ČR, které prostřednictvím uzavírání nových partnerství a snižování nákladů posílí dynamiku podnikání Vodafonu v ČR.

„Partnerství s Vodafonem pro nás znamená příležitost využít našich rozsáhlých zkušeností v oblasti retailového prodeje a telekomunikací. Jsme rádi, že náš koncept pomůže podpořit značku Vodafone a nabídku předplacených služeb, která z hlediska cen drží prvenství na českém trhu,“ říká generální ředitel Star Communications a.s. Michal Heřman.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).