Hlavní navigace

Vodafone nabízí firmám licenci BlackBerry pro jednoho uživatele zdarma

[Tisková zpráva] Praha, 13. srpna 2009: Vodafone od srpna rozšířil svou nabídku BlackBerry řešení o BlackBerry® Professional Solution, které nevyžaduje investici do vlastního serveru a využívá e-mailový server zákazníka k provozu vlastní služby. Řešení je určeno pro středně velké firmy, které mají maximálně 30 uživatelů BlackBerry. Součástí nabídky je možnost získat licenci BlackBerry pro jednoho uživatele zdarma.

Sdílet

Služba Blackberry Professional Solution zajišťuje pohodlnou synchronizaci e-mailů, kontaktů a kalendáře se smartphonem BlackBerry.

„Velkým korporátním zákazníkům nabízíme BlackBerry řešení již rok a půl. Nyní jsou jeho výhody dostupné i menším firemním zákazníkům," uvedl Petr Boček, senior marketing manažer produktů a zákaznických řešení ve Vodafone.

Vodafone nabízí 3 mobilní přístroje pro BlackBerry řešení:

  • BlackBerry® 9000 Bold
  • BlackBerry® Curve™ 8310
  • BlackBerry® Pearl™ 8100

Základní porovnání BlackBerry řešení v nabídce Vodafonu

Vodafone

O Vodafone Czech Republic
Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro 2,935 milionu zákazníků. Od roku 2007 poskytuje Vodafone konvergované komunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) zejména firemním zákazníkům.

O společnosti Research In Motion (RIM)
Společnost Research In Motion je předním návrhářem, výrobcem a marketérem inovačních bezdrátových řešení pro celosvětový trh mobilních komunikací. Prostřednictvím vývoje integrovaného hardwaru, softwaru a služeb podporujících současně několik typů bezdrátových sítí poskytuje společnost RIM platformy a řešení pro nepřetržitý přístup k časově citlivým informacím, včetně e-mailu, telefonu, textových zpráv, internetových a intranetových aplikací. Technologie společnosti RIM umožňuje taktéž mnoha vývojářům třetích stran a výrobcům doplnit svoje produkty a služby o bezdrátovou datovou konektivitu. Portfolio oceněných produktů, služeb a vestavěných technologií společnosti RIM, které využívají tisíce organizací po celém světě, zahrnuje bezdrátovou platformu BlackBerry®, produktovou řadu RIM Wireless Handheld™, nástroje na vývoj softwaru, radiové modemy a licenční smlouvy na software/hardware. Společnost RIM byla založena v roce 1984 se sídlem ve Waterloo ve státě Ontario a vlastní provozy v Severní Americe, Evropě a asijském Pacifiku. Společnost RIM je kotovaná na trhu cenných papírů Nasdaq Stock Market (Nasdaq: RIMM) a na burze cenných papírů Toronto Stock Exchange (TSX: RIM). Více informací naleznete na internetových stránkách www.rim.com nebo www.blackberry.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).