Hlavní navigace

Vodafone partnerem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

[Tisková zpráva] Praha, 10. června 2009: Vodafone uzavřel partnerství s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Aktivně se tak formou odborných průzkumů a seminářů zapojí do diskuse o problémech, se kterými se malí a střední podnikatelé nejen v době hospodářské recese setkávají.

Sdílet

„Chceme být s malými a středními podnikateli ještě více v kontaktu a pomáhat jim. Společně s AMSP ČR se zapojíme do pořádání seminářů a diskusí, které budou zaměřeny na opatření k tlumení dopadů hospodářské krize na malé a střední podniky. Součástí tohoto projektu budou rovněž originální balíčky služeb a produktů pro členy asociace," uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu.

„Vodafone dlouhodobě přináší zajímavá řešení pro podnikatele a firmy, se kterými mají své výdaje pod kontrolou. Proto nám přišel jako ideální partner u projektu, jehož cílem je odborná analýza podnikatelského prostředí. V tomto unikátním projektu získáme relevantní a odborně zpracované statistické údaje v oblasti segmentu malých a středních podniků v celé České republice, a to za odborné garance Českého statistického úřadu. Tyto informace budou podkladem k formulování stanovisek a požadavků předkládaných vládě ČR," uvedla Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP ČR.

Obsahem spolupráce AMSP ČR jsou:

  • odborné semináře
  • průzkumy a ankety
  • kulaté stoly s ekonomy a podnikateli

O Vodafone
Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice Vodafone provozuje mobilní telekomunikační síť GSM. V současnosti poskytuje služby 2,91 milionu zákazníkům.

O AMSP ČR
Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky. Asociace zastupuje zájmy okolo 254 tisíc podnikatelských subjektů, spolupracuje s vládou, jednotlivými ministerstvy a v uplynulých letech iniciovala řadu zákonných opatření, která pomáhají formovat podnikatelské prostředí v naší zemi. Je oficiálním připomínkovým místem, členem odborných týmů a komisí. S cílem zviditelnění živnostníků i malých a středních firem poskytuje asociace záštitu, nominuje a je odborným hodnotitelem celostátních soutěží Vodafone Firma roku & Zlaté stránky Živnostník roku vyhlašovaných deníkem Hospodářské noviny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).