Hlavní navigace

Vodafone pokrývá rychlým mobilním internetem již 85 % populace ČR

[Tisková zpráva] Praha, 14. listopadu 2008: Mobilní internet s technologií EDGE může v síti Vodafonu využívat již 85 % populace České republiky.

Sdílet

„Vodafone v tuto chvíli nabízí na trhu nejlepší pokrytí mobilním internetem s technologií EDGE. Jeho pokrytí budeme nadále postupně zlepšovat dle potřeb zákazníků,“ uvedl Václav Pařík, ředitel rozvoje sítě.

Vodafone minulý týden oznámil zavedení automatické optimalizace a výrazné zrychlení načítání internetových stránek v mobilních telefonech. Nově Vodafone také zavedl dva datové tarify speciálně pro mobilní telefony.

Díky vánoční nabídce si navíc mohou zákazníci do 31.1.2009 aktivovat vánoční dárek – Vodafone Internet v mobilu na půl roku zdarma.

Zákazníci, kteří používají stávající datové tarify Připojení na stálo a Připojení na dlouho, si mohou aktivovat půlroční vánoční dárek v podobě slevy na své tarify ve výši 177 Kč měsíčně.

Kromě toho Vodafone také začátkem listopadu představil nový portál Vodafone live!, který se stal vstupní branou k internetu v mobilu a nově obsahuje okénko pro vyhledávání na internetu.

Přehled datových tarifů pro připojení k internetu v mobilu:

  • Vodafone Internet v mobilu na den – připojení na den (24h ) za 17 Kč na den (FUP 5 MB)
  • Vodafone Internet v mobilu – připojení na měsíc za 177 Kč (FUP 100 MB)

Přehled datových tarifů pro připojení k PC nebo notebooku:

  • Neomezený mobilní internet s tarifem Připojení na stálo (měsíční paušál 650 Kč, FUP 3 GB)
  • Neomezený mobilní internet s tarifem Připojení na dlouho (od 177 Kč do 750 Kč, FUP od 100 MB do 3 GB)
  • Připojení na skok

Vodafone nabízí datové přenosy pomocí technologií GPRS a EDGE. Technologie EDGE umožňuje stahovat data 3krát rychleji než GPRS. Maximální rychlost připojení k internetu přes EDGE je 236 kb/s. Všechny uvedené ceny v tiskové zprávě jsou včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).