Hlavní navigace

Vodafone prodlužuje akční nabídku Zkus Vodafone o další měsíc

[Tisková zpráva] Vodafone prodlužuje svou úspěšnou akční nabídku Zkus Vodafone na měsíc zdarma, v rámci které mohou noví zákazníci volat s vybranými tarify Naplno bez závazků a měsíčního paušálu zdarma s novým telefonem již od 7 Kč.

Sdílet

Každý zákazník, který si ještě do 29.května pořídí novou SIM kartu bez uzavření písemné smlouvy s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), získá od Vodafonu na jeden měsíc:

  • Až 500 volných minut – dle zvoleného tarifu.
  • Nulový měsíční paušál.
  • Navíc 300 Kč (357 Kč s DPH) na vyzkoušení služeb Vodafonu (kromě roamingu a volání na linky se zvýšenou tarifikací).
  • A k tomu možnost pořídit si mobilní telefon za zvýhodněnou cenu (již od 7 Kč).

Během 30 dnů od pořízení nabídky se zákazníci mohou sami rozhodnout, zda s Vodafonem zůstanou dále, nebo zda SIM kartu jednoduše vrátí bez jakýchkoliv poplatků zpátky operátorovi.

„Ukázalo se, že akční nabídka Zkus Vodafone na měsíc zdarma je pro zákazníky velmi atraktivní. Jsme rádi, že zákazníci jsou s našimi službami spokojení, neboť více jak 90% zájemců se rozhodlo nevyužít možnosti vrátit SIM kartu zpět a zůstalo našimi zákazníky i nadále,“ říká Lukáš Antoš, ředitel pro získávání nových zákazníků.

Operátor navíc v květnu přidal do nabídky i exkluzivní telefony. Z mobilních operátorů jen u Vodafonu je nyní možné pořídit například luxusní telefon Nokia 7360, Motorola SLVR L7 nebo Samsung X700 a to všechny již za 7 Kč.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).