Hlavní navigace

Vodafone uzavřel partnerství s Alza.cz, zákazníkům dají k notebookům mobil zdarma

[Tisková zpráva] Praha, 13. dubna 2010 Vodafone rozšířil síť svých partnerských prodejců o jednoho z největších internetových obchodníků v ČR, společnost Alza.cz. Prvním výsledkem dlouhodobého partnerství je nabídka telefonu LG GB102 s předplacenou SIM kartou zdarma k polovině notebooků v portfoliu serveru Alza.cz. V Alza.cz bude od teď možné zakoupit i produkty a služby Vodafonu, například předplacené karty, nebo předplacené datové balíčky.

Sdílet

„Jsme rádi, že se nám podařilo získat společnost Alza.cz, lídra českých internetových obchodů, jako dalšího obchodního partnera pro nepřímou distribuci produktů a služeb Vodafonu,” říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům a dodává: „Partnerství s Alza.cz plánujeme do budoucna rozšiřovat o prodej balíčků telefonů s našimi službami a o prodej datových služeb na tomto serveru.”

Alza.cz je největším prodejcem notebooků v České republice. K více než polovině z nich dostanou zákazníci od 12.4. zdarma mobil LG GB102, který jinak standardně u Vodafonu stojí 677 Kč vč. DPH. Mobil LG GB102 se snadno ovládá, má tenký design a dlouhou výdrž baterie. Ke každému mobilu zákazníci automaticky dostanou i předplacenou kartu Vodafone s přednabitým kreditem 200 Kč. Nabídka platí do vyprodání zásob 10 000 ks mobilů LG GB102.

V současnosti lze produkty a služby Vodafonu v České republice koupit na více než 5500 prodejních místech:

  • V síti originálních prodejen Vodafonu (63 značkových prodejen)
  • V síti franšízových prodejen (první značková prodejna v Přerově)
  • V kioscích a pojízdných prodejnách (několik destítek prodejních míst)
  • Ve stanicích Českých drah (téměř 900 prodejních míst)
  • Na pobočkách České pošty (3300 poboček)
  • V nejvězším internetovém obchodě – v Alza.cz
  • V obchodních řetězcích: Tesco, Globus, Electro World, Interspar, Tipsport (stovky prodejních míst)
  • Na čerpacích stanicích: OMV, Benzina, Shell (stovky prodejních míst)
  • U dalších distributorů: 3A.CZ, ISC Communication Czech, SETOS, GECO TABAK, AGORA DMT (stovky prodejních míst)

„Na mobil se může těšit 10 000 zákazníků. Jedná se svým rozsahem i mediální podporou o největší propagaci prodeje notebooků, která kdy byla v České republice uskutečněna,“ představuje projekt Jan Samko, marketingový ředitel Alza.cz. Společnost Alza.cz se zabývá prodejem výpočetní techniky a elektroniky od roku 1994 a dlouhodobě je lídrem českého internetového trhu.