Hlavní navigace

Vodafone zahájil spolupráci se společností StringData

[Tisková zpráva] Praha 22. března 2010 – Společnost StringData, přední dodavatel informačních technologií a systémů, oznamuje, že telekomunikační operátor Vodafone zvolil jeho systém SyDesk pro testování svých aplikací. Společnost StringData realizovala pro Vodafone testování dostupnosti a výkonnosti nového nákupního portálu. Testování bylo provedeno pomocí simulačních nástrojů uživatelské činnosti systému SyDesk a mělo za cíl ověřit kvalitu a rychlost výstupů sledovaných procesů, jako například nákupu telefonů a služeb.

Sdílet

„StringData je dlouhodobě dodavatelem nástrojů pro sledování dostupnosti a výkonnosti IT systémů s provázáním na vyhodnocení plnění SLA, které se už osvědčily v mnoha organizacích. Těší nás, že Vodafone zvolil pro testování nové verze aplikace právě náš nástroj SyDesk, jenž nepochybně přinese uživatelům kvalitnější obsluhu a lepší zkušenost při využívání webového portálu a eshopu společnosti Vodafone,“ uvedl k zahájení spolupráce Petr Dlouhý, ředitel divize SyDesk ve společnosti StringData.

SyDesk je komplexní ITSM systém sloužící k definici, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů, aplikací i infrastruktury, s důrazem na provázání uživatelského vnímání chování aplikací a technické infrastruktury (end-to-end dohled). Společnost StringData produkt SyDesk nabízí již od roku 2003, přičemž jej a návazné služby k plné spokojenosti využívá řada renomovaných společností převážně z finančního prostředí, jako je Česká spořitelna, GE Money Bank, Modrá pyramida stavební spořitelna, PPF Banka či Pražská energetika.

Vodafone Česká republika
Vodafone (původně Oskar) získal licenci na provoz mobilní telekomunikační sítě GSM v říjnu 1999. Krátce nato se stal nejrychleji se rozvíjejícím operátorem a vytvořil nový rekord v historii GSM – za 9 měsíců pokryl svým signálem 98 % obyvatelstva ČR. V roce 2002 získal Vodafone miliontého zákazníka a v roce 2005 se stal součástí vedoucí světové telekomunikační skupiny, Skupiny Vodafone. Nyní poskytuje služby 3.006 milionům firemních i nefiremních zákazníků. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti a v roce 2006 založila Nadaci Vodafone ČR, prostřednictvím které už rozdělila více než 45 milionů korun do neziskového sektoru. Více informací se dozvíte na www.vodafone.cz .

StringData
Společnost StringData s.r.o. působí na trhu od roku 1993 a za dobu své existence se stala jedním z předních dodavatelů informačních technologií a systémů v České republice. Zaměřuje se především na oblast definice, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů a procesů, testování znalostí a návrh a vývoj bankovních informačních systémů a aplikací. Mezi její nejvýznamnější klienty patří Česká spořitelna, GE Money Bank, Telefónica O2, Raiffeisenbank, Wüstenrot a další. Vysokou úroveň poskytovaných služeb zaručuje mimo jiné i firemní členství v ORACLE Partner Network, itSMF a Microsoft Partner Program. StringData je také držitelem certifikace ISO 9001:2000 a svá řešení dodává klientům v souladu s postupy ITIL a 6Sigma. Pozici na trhu a dynamický rozvoj společnosti potvrzuje i výborné umístění v žebříčcích Deloitte Technology Fast 50 CE a Deloitte Technology Fast 500 EMEA (2008, 2009). Více informací naleznete www.stringdata.cz, www.beewiser.com a www.sydesk.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).