Hlavní navigace

Vodafone zařazuje v říjnu do své nabídky datovou kartu E3735

[Tisková zpráva] Praha, 2. října 2009: Vodafone uvádí na trh revoluční datovou kartu Vodafone E3735. Karta formátu ExpressCard podporuje všechny technologie připojení včetně superrychlého připojení technologií HSDPA až rychlostí 7,2 Mbps. Bezproblémovou obsluhu zajišťuje samoinstalační software, karta je tak připravena k použití téměř okamžitě bez nutnosti zdlouhavé instalace.

Sdílet

„Nabídka internetu za polovinu pro notebooky výrazně zvýšila zájem o mobilní připojení. Desítky tisíc našich zákazníků si během ní pořídili USB modem Vodafone Mobile Connect flash K3520. Chceme proto v tomto trendu pokračovat a nabízet zákazníkům stále výkonnější a snadno použitelná datová zařízení. Nová karta Vodafone E3735 to bezezbytku splňuje. Podporuje nejnovější technologie připojení a její použití je velmi snadné, stačí ji zasunout do notebooku a proces instalace proběhne okamžitě a zcela automaticky,“ říká David Novák, manažer terminálů Vodafone CZ.

Slot ExpressCard má téměř 300 typů notebooků na trhu. Datová karta Vodafone E3735 je tak vhodným řešením pro většinu přístrojů. Karta podporuje datové přenosy pomocí technologií GPRS, EDGE a také nejnovější technologie HSDPA v sítích třetí generace. Maximální přenosové rychlosti dosahují hodnot až 7,2 Mbps směrem k uživateli a 2 Mbps směrem od uživatele. S těmito parametry patří karta mezi absolutní současnou technologickou špičku.

Předností karty je elegantní vzhled a konstrukce, díky které se téměř celá schová do notebooku. Lze ji tak mít neustále v notebooku bez obav, že se při přenášení poškodí, nebo bude překážet. Pro lepší příjem má karta vysouvací anténu. Samoinstalační software je připraven nejen pro operační systém Windows, ale i pro operační systém Mac OS, počítačů Apple. A to i v případě instalace obou systémů na jednom počítači.

Stav připojení indikuje dioda a samozřejmě i informační panel, který se po připojení automaticky zobrazí na displeji notebooku. Karta má vlastní telefonní seznam a lze přes ni posílat z notebooku SMS.

Cena datové karty je 2 577 Kč, s tarifem Připojení na stálo ji zákazník pořídí za 577 Kč.

Vodafone E3735 parametry:
Typ: ExpressCard
Rozměry: 110×15×35 mm
Hmotnost: pod 50 gramů
Kompaktní design
Samoinstalační software
Podpora: Windows 2000, XP, Vista; Mac OS Leopard a vyšší
Informační dioda a obslužný software
Technologie: GSM, GPRS, EDGE, 3G – HSDPA 7,2 Mbps, HSUPA 2 Mbps
Pásma: GSM 850/900/1800/1900 MHz a 3G 900/2100 MHz Vnitřní telefonní seznam, podpora SMS
Vysouvací anténa

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).