Hlavní navigace

VoIP operátor FAYN hlásí rekordní úspěch a smělé plány

[Tisková zpráva] Brno, 31.1.2007 – FAYN (www.fayn.cz) – lídr českého trhu se službami pro internetovou telefonii (VoIP) – zaznamenal historicky nejúspěšnější období a ohlašuje své plány pro rok 2007.

Sdílet

Celkem 12 tisíc zákazníků – takový je konečný účet 1. českého VoIP operátora FAYN Telecommunications k 31.12.2006. Služ­bu FAYN si letos zřídilo 7350 nových zákazníků – jde o historicky nejlepší výsledky firmy.

Množství aktivně telefonujících zákazníků (tedy nikoliv pouze absolutní množství registrovaných uživatelů) rovněž rostlo – přibližně o jedenapůlnásobek. Prodloužil se také čas, který jeden průměrný zákazník telefonuje v jednom měsíci. Znamená to, že VoIP získává na větší a větší popularitě.

FAYN rovněž ohlásil smělé plány: jde zejména o výrazné investice do infrastruktury s cílem přinést zákazníkům ještě lepší kvalitu a služby než dosud. Mezi dalšími také dosažení bodu zvratu a překročení magické hranice 20 tisíc zákazníků.

FAYN Telecommunications v uplynulém roce dosáhl řady významných obchodních úspěchů. Navázal úzkou spolupráci s významnými výrobci a dodavateli VoIP zařízení, jakými jsou např. ZyXEL Communications, JOYCE nebo Fincom International. K neméně významným událostem patří dohoda se společností T.S. Bohemia, díky které se FAYN Telecommunications se svými službami dostala přímo do krabic s novými počítači BARBONE.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).