Hlavní navigace

Vojta bude zuřit, v Ulici se objeví sok!

[Tisková zpráva] Odborný asistent výtvarné výchovy z katedry Pedagogické fakulty Petr Peterka si získá Tereziny sympatie! O to méně vstřícnosti ale sklidí u Vojty. Vztah Terezy a Vojty tedy rozhodně nečeká klidné období!

Sdílet

Praha 15. února 2011 – Zítra se na obrazovkách objeví v oblíbeném seriálu televize Nova Ulice nová postava – odborný asistent výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Petr Peterka v podání herce Jana Plouhara. Třicátník Petr, který rád tráví čas mezi mladými studenty, se sblíží s celou partou kolem Terezy Jordánové (Patricie Solaříková). Tereza bude Petrem doslova nadšená. Učarují jí jeho happeningy, činnosti pro charity a nápady, pro které umí strhnout celé své okolí. To už bude pro Vojtu ale silná káva a rozhodně nezůstane úplně nad věcí! Ateliér, v němž Peterka fotí a maluje, zkrátka občas i nějaká studentka přespí… Uvízne v jeho síti i Tereza? Zbaví se Vojta notorického milovníka žen a dam?

Herec Jan Plouhar, který se skvěle zhostil role mladého asistenta Petra Peterky, vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Působil v Moravském divadle v Olomouci, v ostravském Divadle Petra Bezruče a v pražském Divadle Rokoko. Nyní účinkuje v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Diváci viděli Jana Plouhara i v několika filmových rolích, např. Ztracení, Vlna a Brak.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice nebo Doma.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).