Hlavní navigace

Volání do okolních zemí po páté minutě zdarma!

[Tisková zpráva]

Sdílet

Volání do okolních zemí po páté minutě zdarma!

Mnoho našich zákazníků má v okolních zemích rodiny, přátele i obchodní partnery. Díky naší nabídce budou mít na telefonické přání k novému roku mnohem více času, mohou totiž volat celý prosinec do okolních zemí po páté minutě hovoru zdarma.

Nabídka není ničím podmíněna a platí pro všechny zákazníky EMEA Telecom s.r.o. bez ohledu na zvolené zvýhodnění pro volání do pevných sítí v Německu, Rakousku, Slovensku a Polsku. Prvních pět minut hovoru je účtováno dle ceníku, od šesté do desáté minuty včetně je volání zdarma, od jedenácté minuty je volání opět účtováno běžnou sazbou dle ceníku.

Například při volání do Německa zaplatíte (při zvýhodnění AHOJ Soused) za 5 minut hovoru 14,50 Kč, šestou až desátou minutu neplatíte. Jedenáctá minuta je účtována za 2,90 Kč dle ceníku, za 11 minut hovoru zaplatíte celkem jen 17,40 Kč.

Společnost EMEA Telecom, provozovatel služby AHOJ, tímto plní slib zákazníkům, že každý měsíc dostanou novou, ničím nepodmíněnou slevu na některou část ze služeb, které odebírají.

Přejeme uživatelům služby AHOJ mnoho hodin strávených příjemnou, ničím nerušenou a levnou telefonní komunikací.

Všem ostatním, kteří chtějí změnit operátora, doporučujeme navštívit stránky www.ahoj.cz nebo zavolat na bezplatnou linku 800 800 888. Objednat si službu AHOJ je totiž stejně jednoduché, jako toto slovo říci. A to přece děláme každý den.

Miroslav Sadílek, ředitel marketingu EMEA Telecom s.r.o.

O společnosti EMEA Telecom s.r.o.

Společnost EMEA Telecom s.r.o. je českým telekomunikačním operátorem. Poskytuje levné a jednoduché telefonní služby určené pro firmy i domácnosti.

Byla založena v roce 2003 a v témže roce obdržela i licenci k poskytování veřejné telefonní služby pro celé území ČR s platností 20 let.

Společnost vlastní 100% podílem český majitel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).