Hlavní navigace

Volání přes Internet se službou FAYN naživo na Invexu

[Tisková zpráva] Brno, 25. září 2006 – Nejpoužívanější česká služba pro volání přes Internet FAYN (www.fayn.cz) míří na 16. mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií Invex 2006 (www.invex.cz). Představí se v rámci VoIP & BROADBAND EXPO a říká, že bude nejviditelnější.

Sdílet

FAYN letos na brněnském výstavišti v rámci Invexu nechá každému vyzkoušet si volání přes internet. Na stánku budou k vidění také nejmodernější VoIP telefony a FAYN návštěvníkům rozdá stovky tisíc korun v podobě kreditu na volání. Kromě toho FAYN představí 10 důvodů, proč volat přes Internet.

„Náš stánek by měl navštívit každý, kdo někdy slyšel o tom, že lze telefonovat přes Internet, ale chtěl by si to vyzkoušet,“ zve na Invex Dalibor Kaláb, jednatel společnosti FAYN Telecommunications s.r.o., provozovatele služby FAYN.

„Oceňujeme, že Invex správně rozpoznal zvětšující se trh se službami pro volání přes internet a vyčlenil VoIP technologiím samostatnou část VoIP & BROADBAND EXPO. Jsme rádi, že můžeme přispět k popularizaci internetové telefonie v ČR,“ dodal.

„Jsem velmi rád, že se FAYN – stejně jako vloni – účastní specializovaného projektu VoIP a broadband řešení na Invexu. Letošní ročník bude více zaměřený na řešení pro firmy a miunicipality, nicméně předpokládám, že zajímavé nabídky operátorů přivedou také mnoho domácích uživatelů“, říká Jakub Ditrich, spoluorganizátor VoIP & Broadband EXPO.

Expozice služby FAYN bude všem zájemcům přístupná ve dnech 9.-13.10.2006 denně od 9 do 18 hodin k dispozici v pavilonu F brněnského výstaviště (stánek č. 39).