Hlavní navigace

Volání zdarma po celém světě díky službě Gigaset.net

[Tisková zpráva] Společnost Siemens Home and Office Communication Devices vytvořila pro přátele a známé nový způsob, jak být v kontaktu po celém světě a bez poplatků. Gigaset.net je VoIP služba pro všechny uživatele nejnovějších IP telefonů – Gigaset C450 IP*, C455 IP a CE450 IP R. Pro účast v síti není zapotřebí složitá registrace u poskytovatelů. Jakmile je telefon Gigaset nastaven, umožňuje volání dalším členům komunity Gigaset.net a také rychlý přístup k online telefonním seznamům s kontakty na všechny registrované členy.

Sdílet

S okamžitou platností dává síť Gigaset.net uživatelům nejnovějších IP telefonů Siemens Gigaset přístup k třetí formě telefonie. Kromě pevné sítě a internetové telefonie přes poskytovatele mohou nyní uživatelé telefonovat zdarma v rámci komunity Gigaset.net, a to díky serveru Session Initiation Protocol (SIP). Pro připojení k službě Gigaset.net se uživatelé nemusí registrovat u poskytovatele, ani upravovat další nastavení. Jedinou podmínkou pro hovory zdarma je DSL připojení na paušální smlouvu. Každý člen komunity je automaticky registrován v síti Gigaset.net s číslem svého přístroje. Jakmile je telefon nastaven, může uživatel začít telefonovat zdarma dalším členům komunity Gigaset.net, jejichž čísla jsou uvedena v online telefonním seznamu.

Všechna čísla Gigaset.net lze poznat podle přípony #9, což usnadňuje identifikaci ostatních členů komunity Gigaset.net. Uživatelé mohou kontakt vyhledávat buď podle čísla nebo přezdívek, které si může každý uživatel definovat a zadat do telefonního seznamu. Osobní kontakty Gigaset.net lze také ukládat do lokálního telefonního seznamu.

„S telefony Siemens Gigaset C450 IP*, C455 IP nebo CE450 IP R mohou být přátelé, rodinní příslušníci a kolegové v kontaktu zdarma, a to kdykoli a kdekoli na světě. Telefonování přes síť Gigaset.net je prvním krokem, po kterém budou následovat další služby pro komunitu Gigaset.net,“ sdělil Godehard Gerling, viceprezident pro produktový management společnosti Siemens Home and Office Communication Devices.

Zákazníci, kteří již vlastní telefon Gigaset C450 IP*, C455 IP nebo Gigaset CE450 IPR, mohou na síť Gigaset.net přistoupit pomocí aktualizace softwaru, kterou spustí pouhé stisknutí tlačítka na sluchátku.

Více o službě Gigaset.net se dozvíte na mezinárodních stránkách: http://www.gi­gaset.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).