Hlavní navigace

Volba monitor roku 2006: LCD Acer AL1916As zvýšil náskok

[Tisková zpráva] Praha, 13. 12. 2006 - Ve 3. až 7. kole soutěže Volba monitor roku 2006, kterou organizuje společnost Tech Data Distribution, upevnil svou vedoucí pozici LCD monitor Acer AL1916As. Vítězství mu zatím uniklo pouze v sedmém kole soutěže, kdy ho porazil 19“ monitor HP L1955. Od začátku soutěže již hlasovalo 1100 prodejců výpočetní techniky z České republiky a Slovenska.

Sdílet

V každém kole byli vylosováni výherci, které společnost Tech Data Distribution odměnila špičkovým LCD monitorem s úhlopříčkou 19“. Soutěž je určena pro obchodní partnery společnosti Tech Data Distribution a klade si za cíl podpořit prodej v segmentu monitorů. Soutěž začala 23. října a potrvá až do konce roku 2006. Na ovlivnění celkového výsledku soutěže je tedy ještě dostatek času a to i přes obrovský náskok LCD Acer AL1916As. Soutěžit může každý obchodní partner, který v uvedeném období realizuje objednávku monitorů u Tech Data, za kterou pak získává hlas do soutěže. Čím více objednávek obchodní partner učiní, tím více hlasů získá. Hlasovat pak může s každou objednávkou monitorů. O tom, která značka je v daném týdnu nejoblíbenější rozhodují tedy obchodní partneři sami, svými hlasy na webu společnosti Tech Data (www.techdata.cz).

Losování probíhá každý týden, takže zapojit se do soutěže je možno kdykoliv během jejího trvání. Hlasovací lístky nezůstávají v osudí po celou dobu konání soutěže, ale jsou platné pouze v aktuální týden. Možná výhra je skutečně zajímavá – 19“ monitor značky, která v uplynulém týdnu byla vyhodnocena jako nejoblíbenější.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.