Hlavní navigace

Volba prezidenta na ČT1 a ČT24 v pátek 15. února

[Tisková zpráva] Česká televize zprostředkuje divákům v pátek 15. února volbu prezidenta ČR na programech ČT1 a ČT24, přičemž zpravodajská stanice ČT24 se jí bude v monotematickém vysílání věnovat po celý den. V průběhu dne se budou na vysílání podílet všechna moderátorská a reportérská esa zpravodajství ČT.

Sdílet

O vývoji volby bude ČT informovat i v případě, že dojde k jejímu prodloužení. S přímým přenosem vyhlášení výsledků hlasování vstoupí ČT do vysílání aktuálně. Případné programové změny na všech stanicích ČT budou divákům včas avizovány jak na obrazovce, tak na webových a teletextových stránkách ČT.

Pátek 15. února ČT1 a ČT24 – Volba prezidenta
05.59 Dobré ráno – Speciální společné vysílání pro celou republiku zaměřené na volbu hlavy státu s netradiční moderátorskou dvojicí Norou Fridrichovou a Václavem Moravcem.

09.30 Před polednem speciál – Zpravodajský pořad z druhé volby hlavy státu s komentáři ze studia. Moderuje Daniela Drtinová.

10.00 Společná schůze PS a Senátu PČR k volbě prezidenta – Přímý přenos ze Španělského sálu Pražského hradu. Reportéři Jakub Železný a Alice Machálková budou v live vstupech informovat o dění v sále i v kuloárech rozhovorech s politiky, experty a komentátory, mapovat poslední politická vyjednávání předcházející volbě, chybět nebudou profily kandidátů a ve studiu na Kavčích horách analýzy politologů, novinářů, mediálních poradců, sociologů a pod. Od 10:00 do 14:30 moderuje Daniela Drtinová. Od 14:30 až do skončení schůze Václav Moravec.

Více informací: www.ceskatele­vize.cz/program – www.ct24.cz