Hlavní navigace

Volejte až o 43 % levněji v rámci celé České republiky

[Tisková zpráva]

Sdílet

Volejte až o 43 % levněji v rámci celé České republiky

NEXTRA přichází s novými telefonními službami se sekundovou tarifikací

Praha, 21. června 2001 – NEXTRA Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních telekomunikačních řešení, uvádí na trh novou službu umožňující telefonování v rámci celé České republiky až o 43 % levněji oproti konkurenčním službám. Jedinečností služby je i sekundová tarifikace u všech programů a absence obvyklého poplatku za sestavení spojení. Službu NEXTRA Hl@s poskytuje společnost NEXTRA Czech Republic na základě licence na poskytování veřejné telefonní služby prostřednictvím pevné telefonní sítě, kterou jí udělil ČTÚ.

NEXTRA Hl@s nyní například nabízí volání z jakéhokoli místa České republiky do Prahy za lokální telefonní poplatek ve výši 1,30 Kč za minutu hovoru. Při volání do sítí mobilních operátorů pak zákazník zaplatí za minutové spojení pouhých 5,90 Kč. Zákazník má stále dokonalý přehled o svých telefonních hovorech přes webové rozhraní nabízející detailní informace o každém hovoru v reálném čase.

„Jsme rádi, že prostřednictvím služby NEXTRA Hl@s můžeme levné telefonování nabídnout i malým a středně velkým firmám, které jsou u ostatních telekomunikačních operátorů opomíjenou skupinou,“ říká Peter Müller, generální ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic. „Pro využití služby je možno zřídit dvě a více telefonních linek, což je pro tento segment trhu jistě velmi zajímavé. Rozšiřování je pak velmi snadné a horní hranice počtu linek není téměř limitována,“ dodává.

Výhodou služby je kromě sekundové tarifikace i její jednoduché zavedení. Služba je totiž provozována na připojení zákazníka k síti společnosti NEXTRA, které je kromě telefonování využíváno také pro datové služby a přístup na Internet. Zákazník tak využívá více komunikačních nástrojů v jednom řešení, což mu přinaší mnoho výhod z hlediska efektivity provozu vlastní telekomunikační infrastruktury.

O společnosti NEXTRA Czech Republic

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o. je součástí celoevropské struktury NEXTRA působící ve třinácti zemích. NEXTRA disponuje jednou z největších a nejbezpečnějších páteřních sítí ve střední Evropě. Mimo úctyhodné mezinárodní konektivity 2×155 Mb/s se NEXTRA Czech Republic může pochlubit i infrastrukturou, jež pokrývá a propojuje většinu země. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu jako jsou služby pro připojení na Internet, hostování serverů v datových centrech, telekomunikační služby a služby budování virtuálních privátních sítí.

V případě zájmu o další informace navštivte www.nextra.cz nebo prosím kontaktujte:

Petra Zdeňková
NEXTRA Czech Republic
Tel: 02 / 96 355 172
petra.zdenkova@nex­tra.com

Daniela Beranová
Herald Communications
Tel: 02 / 2423 2650
beranova@herald-pr.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).