Hlavní navigace

Volejte přes Internet a získejte iPod Nano

[Tisková zpráva] Brno, 5. prosince 2006 – Uživatelé služby FAYN (www.fayn.cz) – první české služby pro volání přes Internet – teď mohou získat stylový iPod nano s gravírováním podle vlastního přání.

Sdílet

FAYN vyhlásil akci, ve které odmění aktivní zákazníky. Jedinou podmínkou je dobít kredit pro předplacenou službu volání přes internet částkou alespoň 1000 Kč. Dva vylosovaní uživatelé, kteří splní tuto podmínku, získají v lednu stylový hudební přehrávač iPod nano v zelené barvě s kapacitou 4 GB a praktické pouzdro Crumpler. Zajímavostí je, že FAYN opatří iPod nano gravírováním podle přání výherce. Vylosovaní zákazníci tak získají mimořádně atraktivní a především osobní dárek.

Dalších 50 vylosovaných zákazníků, kteří v růběhu prosince dobijí svůj kredit částkou alespoň 1000 Kč obdrží jako bonus kredit 100 Kč na volání zdarma.

Akce přitom platí jak pro stávající uživatele služby FAYN, tak pro všechny, kteří si tuto službu aktivují teprve v průběhu prosince a provedou první dobití kreditu. Více informací o této akci je k dispozici na internetové stránce: http://www.fa­yn.cz/akce/va­nocni-Akce.html