Hlavní navigace

VOLNÝ – Virtuální úschovna v e-mailové schránce

[Tisková zpráva]

Sdílet

VOLNÝ – Virtuální úschovna v e-mailové schránce

Praha (30. červen 2004) – Ukládat či posílat soubory o velikosti 10 MB může nyní každý, kdo používá e-mailovou schránku VOLNÝ mail. Umožňuje to internetová úschovna, nový nástroj, kterým VOLNÝ vybavil schránky všech svých uživatelů.

Chcete odeslat v příloze e-mailu soubor, který má velikost několik MB? Takový soubor nelze běžně e-mailem odeslat. Posílat až 10megabytové soubory je nyní pohodlně možné přes úschovnu přímo v e-mailové schránce freemailu VOLNÝ mail (http://mail.vol­ny.cz). Ve skutečnosti není posílán adresátovi samotný soubor, ale pouze odkaz na tento soubor, který si on následně stáhne. Vše samozřejmě za nejvyšších bezpečnostních opatření!

Úschovna má i další užitečnou funkci. Přes webové rozhraní schránky VOLNÝ mail je možné do úschovny uložit soubory, které je třeba mít stále k dispozici, např. životopis, obrázky atd. Ty jsou pak přístupné odkudkoliv, kdykoliv a z kteréhokoliv počítače připojeného k internetu. Potom stačí jedním kliknutím soubor přiložit ke zprávě, napsat adresu a odeslat – tedy přesně tak, jak je to běžné v poštovním programu Outlook Express nebo Microsoft Outlook.

Úschovna je zdarma k dispozici všem majitelům e-mailové schránky na VOLNÝ. Standardní kapacita úschovny je 10 MB. Dalších 10 MB je možné získat jako jednu z výhod v rámci věrnostního programu VOLNÝ klub. Uživatel, který se připojuje přes VOLNÝ ADSL, obdrží zdarma 50 MB prostoru.

VOLNÝ poskytuje e-mailové služby od roku 1999, kdy jako první poskytovatel v ČR zpřístupnil zdarma internet. E-mailovou schránku VOLNÝ mail v současnosti využívá přes 300.000 uživatelů.

O společnosti Czech On Line, a.s.

Společnost Czech On Line, a.s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria, který se stal stoprocentním vlastníkem společnosti a poskytl společnosti stabilní zázemí

Společnost Czech On Line poskytuje svým zákazníkům služby pod dvěma značkami: Czech On Line a VOLNÝ.

Czech On Line (B2B) nabízí hlasové, internetové a datové služby a služby s přidanou hodnotou pro střední a velké společnosti v České republice. Firemním zákazníkům poskytuje cenově výhodně kombinace služeb a speciální řešení dle jejich individuálních požadavků. Více informací o službách pro firmy na www.col.cz.

VOLNÝ představuje připojení k internetu a celou řadu dalších internetových a hlasových služeb určených pro koncové uživatele (B2C) – informační portál www.volny.cz, emailové služby, prostor pro umístění webových stránek a další.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Stanislava Beyerová, PR & Tisková mluvčí Czech On Line, a.s.
tel.: +420 246 000 237, fax: +420 246 000 113, mobil: +420 737 206 085
e-mail:stanisla­va.beyerova@col­.cz